Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kurde massakra jak uzywki niszczą rodziny :thumbdown:

tak i to bardzo sam to przeżyłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i to bardzo sam to przeżyłem :kwasny:

ehhh nawet mi nie mów , ja na szczęście nie , ale znam mnóstwo osób z takich rodzin , ważne ,że wyrośli na porządnych ludzi :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i to bardzo sam to przeżyłem :kwasny:

ehhh nawet mi nie mów , ja na szczęście nie , ale znam mnóstwo osób z takich rodzin , ważne ,że wyrośli na porządnych ludzi :good:

mówisz o mnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o mnie :mysli:

tak , Ty mój ulubiony skinhedzie :tongue4::polew:

poczekaj.... teraz oprócz mnie i Ciebie jest jeszcze Paweł_Poznań :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas jak tam ankieta w sprawie przyciemnionych szybek? znasz juz zdanie ludzi? jakby co to ja się też pisze, moze dostaniemy jakąś zniżke za dwa wózki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas jak tam ankieta w sprawie przyciemnionych szybek? znasz juz zdanie ludzi? jakby co to ja się też pisze, moze dostaniemy jakąś zniżke za dwa wózki?

no widziałem właśnie zainteresowanie z twojej strony .... ja robie zawsze w JURPOLU ...nigdy nic się nie działo z foliami ... :good: dam zanć jak będę jechał :cool1:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 16:44_________________________________________________stosują folie BRUXSAFOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś a ile taka przyjemność za wszystkie szybki??? :) mój wózek też chętnie ściemke zaliczy :decayed:

za moje wyjdzie mi ok 600 zł za zniżką ... homologacje oczywiście dostajesz.... Twoje pewnie ok 400 zł ....można byłoby zrobić przyciemnienie w grupie będzie pewnie jeszcze taniej :mysli::naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:22_________________________________________________

moje zdanie madas już znasz :wink4:

coś w tym kierunku będę robił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszem :)[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:27_________________________________________________

za moje wyjdzie mi ok 600 zł za zniżką ... homologacje oczywiście dostajesz.... Twoje pewnie ok 400 zł ....można byłoby zrobić przyciemnienie w grupie będzie pewnie jeszcze taniej :mysli::naughty:

nie taniej oczy przyciemnic? wtedy wszystkie szybki rowne, a i policja sie nie przyczepi :mysli::kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taniej oczy przyciemnic? wtedy wszystkie szybki rowne, a i policja sie nie przyczepi :mysli::kox::cool1:

oj cwaniak cwaniak ...gdybyś nie był wspólnikiem to bym Cię już w notesiku wpisał :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co z moim zamówieniem, znasz wycenę?? Proszę serdecznie o info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś a ile taka przyjemność za wszystkie szybki??? :) mój wózek też chętnie ściemke zaliczy :decayed:

za moje wyjdzie mi ok 600 zł za zniżką ... homologacje oczywiście dostajesz.... Twoje pewnie ok 400 zł ....można byłoby zrobić przyciemnienie w grupie będzie pewnie jeszcze taniej :mysli::naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:22_________________________________________________

moje zdanie madas już znasz :wink4:

coś w tym kierunku będę robił :good:

no fajnie fajnie :) w Koszalinie sobie życzyli 600-700zł za 5 szybek :disgust: dlatego sobie dałem spokój.. :confused4:

Po ściemie będę musiał jakiegoś 'dobrego' diagnostę znaleźć :) o ile misiaki mnie wcześniej nie wyczają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co z moim zamówieniem, znasz wycenę?? Proszę serdecznie o info :decayed:

Ive wycene mam tyle, ze w poznaniu :gwizdanie: a ja juz wybylem. i tak nie mieli przeciwpylkowego i paliwa, wiec nie bralem. maja sciagnac na piatek dopiero.[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:42_________________________________________________

nie taniej oczy przyciemnic? wtedy wszystkie szybki rowne, a i policja sie nie przyczepi :mysli::kox::cool1:

oj cwaniak cwaniak ...gdybyś nie był wspólnikiem to bym Cię już w notesiku wpisał :gwizdanie: :kox:

:cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki , to w następnym tyg. jak coś , a spot będzie za tydzień , jak jest planowo , czy jest przesunięty[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:43_________________________________________________Jutro na polsacie o 22.00 "Sztorm stulecia" cz.I , na podst. powieści Stevena Kinga- POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro na polsacie o 22.00 "Sztorm stulecia" cz.I , na podst. powieści Stevena Kinga- POLECAM

oooo na pewno będę oglądał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...