Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] black Q!


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/audi-a4-quattro-1994-2001-zawieszenie-gwintowane-i1571469111.html

drogo[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 13:21_________________________________________________puertoss daj fotkę jak na spręzynach siadło to pomyślimy :decayed:

Ty jeszcze myślisz :facepalm: betatec albo MTS, duzego wyboru nie masz, albo wybierasz przy markowych eibach i wietec w cenie ok 800zł za nowe, gdzies tam po środku jest jeszcze supersport do wyrwania dla Q(mowa o sprężynach)

Albo organizujesz grupowe zamówienie u mapeta gwintu do Q mozę zrobi jakąś sensowną cene :przebiegly:

a co piszesz się na gwint? :decayed::naughty:

jak załatwisz znizke min 25% :gwizdanie:

:decayed:

to ty go katuj a ja się podłączę :decayed:

w takim razie bierz od puerto sprężyny :wink4:

Puertos dawaj foty :evil:

on miał za wysoko :decayed: poza tym jedna ma pęknięta to kwestia czasu jak reszta poleci :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie są u mnie tylne mogę wam oddać zanim na złom poleca.

juz siedza na passku? kucnal troche? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie kucnęło co innego wiec czekam.

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 19:20_________________________________________________

http://allegro.pl/audi-a4-quattro-1994-2001-zawieszenie-gwintowane-i1571469111.html

drogo[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 13:21_________________________________________________puertoss daj fotkę jak na spręzynach siadło to pomyślimy :decayed:

Ty jeszcze myślisz :facepalm: betatec albo MTS, duzego wyboru nie masz, albo wybierasz przy markowych eibach i wietec w cenie ok 800zł za nowe, gdzies tam po środku jest jeszcze supersport do wyrwania dla Q(mowa o sprężynach)

Albo organizujesz grupowe zamówienie u mapeta gwintu do Q mozę zrobi jakąś sensowną cene :przebiegly:

a co piszesz się na gwint? :decayed::naughty:

jak załatwisz znizke min 25% :gwizdanie:

:decayed:

to ty go katuj a ja się podłączę :decayed:

w takim razie bierz od puerto sprężyny :wink4:

Puertos dawaj foty :evil:

on miał za wysoko :decayed: poza tym jedna ma pęknięta to kwestia czasu jak reszta poleci :gwizdanie:

1BE to nie co allroad :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 19:21_________________________________________________kalkulator!!!

sztywność mi sie teraz podoba :decayed:

zdj281cie176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozucha jak kozucha :decayed: do tego chlapacze i brak relinga :decayed: ostatnio na spocie coś doszły mnie słuchy że chlapacze idą w pomarańczowy kolor? :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

und pink :kox:

bijaaaczzzz :kox:

kiedy koła bierzesz? [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

chlapacze :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ide stont :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziś skończyłem mokry sezon i chlapacze wyleciały :tongue4:

zdj281cie186.jpg

;( BŁĄD :thumbdown::bag: A takie ładne były :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziś skończyłem mokry sezon i chlapacze wyleciały :tongue4:

zdj281cie186.jpg

;( BŁĄD :thumbdown::bag: A takie ładne były :decayed:

przyjdzie jesień to i chlapacze wrócą tam gdzie ich miejsce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam.... tylko jedno kalkulatorem zrobiłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: stoi jak na 1BE stała ---> wizualnie... bo na miarce jest ewidentnie 1cm w dół :decayed: ale sztywność jest zdecydowanie inna... nowe to nowe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam.... tylko jedno kalkulatorem zrobiłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: stoi jak na 1BE stała ---> wizualnie... bo na miarce jest ewidentnie 1cm w dół :decayed: ale sztywność jest zdecydowanie inna... nowe to nowe :evil:

mi się wydaje żę u kowiego jest niżej a ma te same spręzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...