Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie osobiście Rzym sie nie podobał. Kwestia gustu.

Opublikowano

W ciągu mojego niedługiego życia, największe wrażenie na mnie zrobił serial kunsztownie zrobiony przez BBC " Ja Klaudiusz"

polecam :th:

Opublikowano

A oglada ktos Weeds? :naughty:

Opublikowano
Olej tego Prizon Brejka

Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii

LOST tez jest ok :th:

a i jeszcze cos "wladcy much" :thumbup:

Opublikowano
a nikt nie ogladal The Sopranos mysli

oglądałem .. podobały mi się te zmiany zachodzące w " rodzinie "

oczywiście Prisona też oglądałem.. Odwróconych, Sfore, kiedyś Ekstradycja oraz serial dokumentalny " Alfabet mafii " :)

Opublikowano

a nikt nie ogladal The Sopranos :mysli

Tony daje radę :th:

Opublikowano

Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii

Mi tez, dlatego tez sie dalej bede meczyl z 3cim sezonem, moze milo sie rozczaruje :)

Opublikowano

jeszcze zapomniałem dodać " largo " :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli :thumbdown:

o i jeszcze dodam Kryminalnych i ostatnio obejrzałem ten nowy serial twarzą w twarz
Opublikowano

Twarzą w twarz, dobrze sie zapowiedział serial, dobry scenariusz ale, za dużo nawiązań do Magdy M np. jeżdżą autami Suzuki zamiast np. Audi co by dodało serialowi luksusu, dalej oprawa i styl scen z kobietami jak z Magdy M n oi Paweł Małaszyński. Tylko polscy aktorzy potrafią grac w teatrze, serialu i kinie co np. w Stanach jest nie do pomyślenie.

Ale seriał fajny :kox:

Opublikowano

:blink::shocked::slina::kox:

O czym Wy wogóle mówicie !!!

A do tej pory myślałem, że to ja jestem pierwszym oglądaczem Rzeczypospolitej (nie tylko IV ale również wszystkich pozostałych).

Norrrrmalnie pokolenie seriali. Jak zobaczyłem tytuł wątku myślałem, że o kodach do gier będzie :polew:

Opublikowano

zapomniałem jeszcze dodać, serial komediowy - każdy z każdym :thumbup:

Opublikowano

Twarzą w twarz, dobrze sie zapowiedział serial, dobry scenariusz ale, za dużo nawiązań do Magdy M np. jeżdżą autami Suzuki zamiast np. Audi co by dodało serialowi luksusu, dalej oprawa i styl scen z kobietami jak z Magdy M n oi Paweł Małaszyński. Tylko polscy aktorzy potrafią grac w teatrze, serialu i kinie co np. w Stanach jest nie do pomyślenie.

Ale seriał fajny :kox:

W "Ekipie" jezdza samymi Audicami.. :> A8, Q7, A6 i chyba widzialem nawet A4 :naughty:

Opublikowano

No właśnie to samo zauważyłem....Ale jeżeli o mnie chodzi, to Prison Break daje radę. Poza tym, jeszcze jakieś starsze, tj Świat wg kiepskich, 13 Posterunek, itp, itd. ...Magde M też oglądałem :decayed: Pzdr

Opublikowano

Ostatnio aż się zdziwiłam jak mnie wciągnęło CSI (ale tylko Las Vegas : )

Poza tym jest taki serial Farscape, o którym zapewne nikt z Was nie słyszał :bicz2:

No i moja wielka miłość - Star Trek Voyager, niestety już się dawno skończył

Opublikowano

Smoczyca TNG lepszy.. :naughty:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Przywracamy kotlecika do ponownego życia :naughty:

The Event - bardzo fajny, szkoda tylko że nie zdecydowano się na drugi sezon :thumbdown:

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

dr. House, Dexter - tych seriali nie trzeba reklamować tylko niecierpliwie czekać na nowe sezony :kox:

Opublikowano

Pierwsza Seria PitBull :good:

Opublikowano

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

Pitbull chyba lepszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z polskich to Ratownicy tylko co z dalszą częścią...

Trauma tylko ponoć budżet za duży i zrezygnowali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.