Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bez znaczenia. Nawet bez PDC ciężko znaleźć. Jakiś czas temu był jeden na allegro, nawet w kolorze ale się zagapiłem :facepalm: jozek masz cos na sprzedaż? :naughty:

Opublikowano

jest jeden ale do avanta :kwasny: jak coś mi się rzuci w oczy dam znać ;)

Opublikowano

Fajnie sie ta felga zgrywa z autem :-) zazdroszcze ciemnych szyb :-)

Opublikowano

Masz oryginalne webasto ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam analogowe thermo top C + emulator ori webasta


male spy foto ostatnich akcji:

5a2dc6b52d37b1e9.jpg

9e772a2942e850d6.jpg

1c21266f71a0ad18.jpg

8ec6bf3dff1760c9.jpg

czarny sufit, podwójne światlo przeciwmgilene, dalsze wygłuszanie auta :whistling:

Opublikowano

W jaki sposób wyciągnąłeś podsufitkę? Widzę, że jak zabiorę się za wygłuszanie auta to będę miał się do kogo zwrócić o radę ;)

Opublikowano
  • Autor

Podsufitke najłatwiej wyjąć przez bagażnik, składasz fotele i można wyjąć. Jezeli nie masz rozkładanej kanapy to może być ciężko :kwasny:

Opublikowano

No i to jest mój problem bo nie mam rozkładanej kanapy. Ehh... Czyli trzeba będzie wyrezać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Możesz jeszcze wyjąć fotel pasażera i próbować wyciągać podsufitke przez drzwi za siedzeniem kierowcy. A rozkładaną kanape to swoja drogą możesz wyrezać, nawet gdzies na forum jest fotostory jak to zrobić.

Opublikowano

Puść mi pw ile za maty gms i gdzie kupiłeś :wink:

Opublikowano

sedanik na żywo o wiele ładniejszy, zazdroszczę że webasto :wink::decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ciekawy temacik kolega prowadzi, ale cos chyba ostatnio ucichlo ?!

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio ucichło, ale nie próżnowałem. Wpadły blendy lusterek z LEDami z a6 c6 i szkła fotochrom bez ramki z a4 b7.

a40edb769ab86a40med.jpg769d872b035864e1med.jpg

Dokończyłem też emulator webasta analogowego, więc moge odpalać webasto z licznika: :banan:

cf0c28eb27a4d04dmed.jpg

W sobote rozpoczynam też pierwszy etap podnoszenia mocy, czyli wymiana wałka i szklanek.

Opublikowano

Wałek ori czy nowy zamiennik? W ile celujecie finalnie? ;)

-Lumia 920-

Opublikowano
  • Autor

Wałek ori, po małym przebiegu. Na krzywkach są jeszcze fabryczne fazki. Co do mocy to cel nie jest okreslony. Prace będą przebiegać etapowo i się zobaczy. Po wałku wpadnie wzmocnione sprzęgło, a potem GTB22. Ograniczeniem napewno będą pompki BA. Mam nadzieje, że na takim setupie będzie 200KM/ 400Nm.

Opublikowano

Wałek gdzie zdobyłeś jesli to nie tajemnica? Słusznie że od razu poszedłeś w 2260 :P

-Lumia 920-

Opublikowano
  • Autor

Wałek kupiłem od lokalnego mechanika, dałem 200zł, więc cena chyba dobra :) Wałek jest z silnika BXE, w którym korba wyszła bokiem.

Opublikowano

Heh "legendarny" silnik BXE i jego wychodzące korby :facepalm: Teściowa miała taką sytuację w swoim Tuoranie.

Swoją drogą nie wiedziałem, że wałek z takiego będzie pasował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heh "legendarny" silnik BXE i jego wychodzące korby :facepalm: Teściowa miała taką sytuację w swoim Tuoranie.

Swoją drogą nie wiedziałem, że wałek z takiego będzie pasował :decayed:

Pasuje z wszystkich 1.9 bez DPF. W mlodych rocznikach najłatwiej znaleźć dobry wałek. Silników BXE jest dużo, bo tam szybciej korba pojdzie bokiem niż padnie głowica :decayed:

Opublikowano

Krzysiek sam będziesz to ogarniał ? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.