Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

na drogowymi też myślałem, tymbardziej że mam teraz bixy. Długo już masz DRL na drogowych? Gdzieś czytałem ze H7 się szybko przepalają jak są zasilanie niższym napięciem bo nie występuje wtedy efekt halogenkowy, bo nie ma odpowiedniej temperatury w żarówce

można kupić h7 led. żadna z opcji nie pasuje do dokładki s line. są jeszcze światła z maskownicami ale koszt spory ponad 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak masz w halo albo zrob sobie w lampach reszta nie bardzo pasuje:thumbdown: ja ostatnio zrobilem drl na drogowych i jestem mega zadowolony

Popieram nie rób choinki z B6:wink: Kolego kupowałes orginalne listwy z S4 czy te z allegro ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy z S4 były kupione na ebayu, Były dosyć dobrą kopią. Jednak teraz mam listwy S-line, bo kupiłem oryginały w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alb ozostaw tak jak jest w halogenach albo zrob w dlugich

tymi ala przerobkami typu s6 czy jakies inne paski ledowe popsujesz wyglad tak ladnego przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chciałem wstawić inne DRL, bo te moje nie mają homologacji.(mam DRL i halogen w jednej obudowie). Chyba jednak zostanę przy DRL w halogenach. DRL w miejsce długich to też dobra opcja, ale nie chcę tracić długich. Musiałbym dać ledy H7, żeby kolor był biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chciałem wstawić inne DRL, bo te moje nie mają homologacji.(mam DRL i halogen w jednej obudowie). Chyba jednak zostanę przy DRL w halogenach. DRL w miejsce długich to też dobra opcja, ale nie chcę tracić długich. Musiałbym dać ledy H7, żeby kolor był biały.

Albo bixenon :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bixenon jest już na miejscu. Dużo jeżdżę w nocy dlatego nie chce tracic dodatkowych długich na h7

Ostatnio wpadła też soczewka z b8:banan:

porownanie.jpg

20131012_215355.jpg

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

no i wpadły nowe żarniki ostam CBI 5000K

DSCN8521.jpg

DSCN8524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac jezdze na drl i na razie zarowki sa ok, mialem zalozone ledowe h7 fajnie wygladaja ale w sloneczny dzien ch... nie widac ich wogole , zwykle zolte bo zolte ale fajnie swieca , tak szczerze to auto mam od 4 lat i ani razu nie wymienialem zarowki h7 jakos u mnie bardziej padaja tylnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy we wnętrzu robią świetny efekt ! :D

Chyba też nad tym pomyślę w przyszłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy trochę odmładzają wnętrze.

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 22:58 ----------

Czy takie felgi będą pasować do B6?

14871_19919.jpg

Afbeelding009_1.jpg

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 16:05 ----------

wpadły dziś żółte żarówki do halogenów:banan::

20140123_183137.jpg

20140123_183142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi to mała zmiania planów, będzie tak:

Tylko, ze rozmiar 18.

11517for_Web1.jpg

DSC_0066.jpg

Tylko teraz pytanie srebrne czy grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co były na forum to już poszły.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka przymiarka felgi na lato. Na razie będzie srebrna, a jak będę zakładać nowe opony to pójdzie do malowania w grafit:banan:

20140210_163310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...