Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny zakup do autka:

hamulce 320 mm

hamulce.jpg

hamulce tył 288mm

zaciski.jpg

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:48_________________________________________________już na samochodzie :)

zaciski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy zrobiłem sam. Kupiłem diody na stronie www.maritex.com.pl, wytrawiłem płytki i polutowałem. Nie chciałem ledów z allegro bo słyszałem, że sie przepalaja. Ledy swiecą bardzo mocno, diody które zastosowałem są z telefonów komórkowych z flashem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zakup do autka:

hamulce 320 mm

hamulce.jpg

hamulce tył 288mm

zaciski.jpg

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:48_________________________________________________już na samochodzie :)

zaciski.jpg

Teraz 3/4 forum jezdzi na 320 /288 mm :naughty: no i wlazly zaciski w 16 felge :gwizdanie:

Milego hamowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy zrobiłem sam. Kupiłem diody na stronie www.maritex.com.pl, wytrawiłem płytki i polutowałem. Nie chciałem ledów z allegro bo słyszałem, że sie przepalaja. Ledy swiecą bardzo mocno, diody które zastosowałem są z telefonów komórkowych z flashem.

może byś przyhandlował takimi wiesz ile trzeba i jak je zrobić żeby efekt był cacy to co może mały handelek a ja juz o reklamę produktu zadbam żeby się deal ze mną opłacał ;)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 20:27_________________________________________________ledy w postojówkach tak Ci świecą???? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach są postojówki, tylko że przy postojówkach aparat przekłamuje, bo nie ma takiej jasnej plamy, tylko światło ładnie się załamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki robiłem ręcznie dlatego nie wyglądają jakoś bardzo estetycznie, świecą już od stycznia bez mrugania itp.Na tym mi najbardziej zależało Miesięcznie robię około 1200km dojeżdżając do pracy, z postojówkami nic się nie dzieje.

Tu jest link do zastosowanych diod http://www.maritex.com.pl/pl/shop/products/ggid/11169 Diody LED, ultra-jasne, SMD-PLCC2, 100mA, ITSWELL jedna dioda kosztuje 1.59 netto, w samochodzie mam ich 38

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki robiłem ręcznie dlatego nie wyglądają jakoś bardzo estetycznie, świecą już od stycznia bez mrugania itp.Na tym mi najbardziej zależało Miesięcznie robię około 1200km dojeżdżając do pracy, z postojówkami nic się nie dzieje.

Tu jest link do zastosowanych diod http://www.maritex.com.pl/pl/shop/products/ggid/11169 Diody LED, ultra-jasne, SMD-PLCC2, 100mA, ITSWELL jedna dioda kosztuje 1.59 netto, w samochodzie mam ich 38

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

dla mnie bomba zrób mi taki komplecik;) policz mi ile chcesz za to ... a ja już postaram się o reklamę Twojego warsztatu na śląsku;) i pewnie nie tylko ... podaj mi na pw nr GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem osłony silnika :naughty:

oslony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem osłony silnika :naughty:

oslony.jpg

:good:

też u siebie kiedyś założę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik ostatniego rezania :gwizdanie:

Jeszcze tylko dokładkę muszę pomalować i poszukać ori grill s-line

zderzak.jpg

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:10_________________________________________________dzisiaj doszedł stabilizator tył od rs4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:13_________________________________________________filmik z wesela:

---------- Post dopisany 14-05-2012 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2012 at 14:27 ----------

doszła sciema szyb:banan:

1009440efc57fddf.jpg

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

doszła sciema szyb:banan:

1009440efc57fddf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, a tył zostawiłeś ori??

Wrzuć wydech i dokładkę na 2 rury...

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Podoba mi się, a tył zostawiłeś ori??

Wrzuć wydech i dokładkę na 2 rury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już dawno podwójny wydech,to był mój pierwszy mod, muszę tylko zderzak pomalować i zmienić końcówki

2e16842e4714afdb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kto tak szybko się do mnie zbliża, ale jak zobaczyłem Twoje tylne lampy to wiedziałem że to TY. Kiedy zakładasz podwójny wydech? Widziałeś w lusterku moje DRL w halogenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa widziałem - wyglądają gites :wink:

w Audi nic nie robię bo praktycznie stoi nie ruszane, dziś zrobiła pierwszy kurs od niedzieli (tygodniowo jak robie nią 50km to max) bo na codzień ujeżdżam T4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...