Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie same fele na lato, w 18" i też się zastanawiam nad ich kolorem. Chciałem srebrne ale jak patrze na te grafitowe to zaczynam zmieniać zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczna audiczka, powiedz mi te lampki ledowe co w środku wymieniłeś jaki to model bo tez chce wymienic i powiedz mi czy ledowe mniej pobierają energii od takich zwykłych? z góry dzięki i pozdrawiam

Lampki Ledowe sa samorobne, jak je robilem 2 lata temu to nie bylo nic dobrego na rynku:kwasny: Ledy pobieraja mniej energii, zgrubnie mozna przyjac ze pobieraja 10x mniej energii.

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 18:06 ----------

Taka akcja:

20140217_230156.jpg

Rozebralem i wymienilem:

- rozrzad

- wszystkie rolki i paski osprzetu

- wszystkie plyny i filtry

- nowe przewody podcisnienia

- wyczyszczony dolot

- odgrzybiona klima, nowy filtr kabinowy

- regeneracja alternatora, nowe lozyska, slizgi i szczotki

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 11:18 ----------

Lato się zbliża więc wpadły nowe koła:banan:

20140314_173952.jpg

Straszna koza, więc po Bukowienie będzie 30mm w dół:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się taka pogoda utrzyma to tak, ewentualnie zapakuje zimówki do bagażnika:decayed:

---------- Post dopisany 30-04-2014 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 18:36 ----------

Przyszły kolejne elementy układanki:banan::

20140430_100144.jpg 20140430_100154.jpg 20140430_100323.jpg 20140430_120220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest na zawieszeniu 1BA + amorki monroe reflex. Jutro wpada eibach -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie przestraszyłem, że jest na 1BE/BV i takie wysokie, bo zakupiłem i mam już w domu 1BE i czeka na zmiane (tez mam na BA).

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny już na aucie:banan:

Tak było przed:

20140430_185915.jpg

W trakcie 1BA vs Eibach

20140501_131020.jpg

Po:

20140502_160355.jpg

Na razie auto siadło 3cm, przód i tył jest 65cm. Ciekawy czy po jakimś czasie bardziej siądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1ba tez chce wymienic na eibach przod mam 70 zm a tył 64 cm dziwne ale prawdziwe :kox: przod na pewno org zawiecha nie wiem jak tył

ciekawe czy jak wymienie bedzie rowno

powiedz mi i jak auto straciło na komforcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komfortu to wydaje mi się, że ogólnie jest lepiej. Zawieszenie BA było za miękkie, na każdym zakręcie bujało autem. Teraz samochód jest sztywniejszy. Czuć bardziej nierówności, ale nie ma tragedii. Jest duży plus w prowadzeniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że miałem auto na eibachu - niestety sterczało i był niedosyt od samego początku :disgust: Wg. mnie tylko gwint.. zaraz pewnie ktoś powie że komfort wtedy tragedia - a właśnie że nie.. Mam Vogtlanda i jakby ktoś wsiadł z zamkniętymi oczami do auta to na pewno by nie uwierzył że auto stoi na 19" i gwincie. Ale całość bardzo fajna! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox:

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 22:54 ----------

Nie mijalisny sie wlasnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ktora strone jechales? Ja w sobote przed 8 lecialem do Przechlewa na kajaki, wiec mozliwe ze sie minelismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego trupa dwa dni z rzędu pod Bachusem w Stg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ktora strone jechales? Ja w sobote przed 8 lecialem do Przechlewa na kajaki, wiec mozliwe ze sie minelismy.

no to była ta godzina, ja leciałem do starogardu od czerska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...