Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic tu nie pisałem, więc warto powiedzieć co ostatnio się zmieniło w aucie:

- wpadło lusterko fotochrom + kompas
q877d6bv.jpg
5azwofdi.jpg

- ESP, kubek w chromie
vcd6tukl.jpg
- przepinanie map w sterowniku silnika
jz2zadu8.jpg
ger3p3on.jpg
ekftd37s.jpg

Kilka słów o samym przepinaniu map. Zbudowałem układ, który pozwala na wgranie do sterownika silnika 2 map oraz przepinanie ich w dowolnym momencie, nawet podczas jazdy. Do przepinania używam przycisku S z RS4. Dla słabszej mapy przycisk świeci się na zielono, dla mocniejszej na czerwono. Dodatkowo jest jeszcze opcja przełączania map pedałem gazu. Gdy opcja jest aktywna, to każde mocniejsze wciśniecie pedału gazu(do końca), powoduje przepięcie na mocniejszą mape. Jeżeli jede spokojnie to po upływie 5 min, włączy się ponownie słabsza mapa. Obecnie mam jedną mapę "ECO" na dojazdy do pracy i drugą mocniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam;) ale pewnie szybciej spotkamy się w Twoich rejonach, bo średnio co 2 tygodnie tamtędy jade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś na złomowiec w celu poszukiwań modułu świateł z a4 b7, a wróciłem z listewkami:

jv9kkmxk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż lusterka jest prosty, kilka kabli wystarczy pociągnąć i przerobić uchwyt. Więcej zabawy było z jego przemalowaniem, bo lusterko było wcześniej beżowe. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk S fabrycznie świeci na czerwono. Wlutowałem leda dwukolorowego i zrobiłem mała modyfikacje na płytce. Sterownik silnika zapala odpowiedniego leda w zależności od wybranej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah to wszystko się zgadza bo mam taki u siebie i zdziwiłem się że świeci na zielono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz też montował u siebie przycisk S? :naughty:


W drodze jest nowy moduł swiateł z a4 b7, plan jest taki aby zrobić DRL, CLH i uruchomić czujnik deszczu :banan:

a7kq3v6y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już przycisk S u siebie, podłączony, podświetlony, ale na razie nie spełnia żadnej funkcji ;) Tylko ładnie świeci :kox:

Tak w ogóle fajne autko i mody też konkretne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie sobie radzisz :naughty: mody godne uwagi i oczywiście podziwu :)

Edytowane przez A4_Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się cały czas coś robić, chociaż ostatnio mało czasu mam na modzenie :( Dzisiaj udało mi się odpalić czujnik deszczu i CLH. Jeszcze tylko muszę pociągnąć kable do przednich lamp i odpale DRL. :)


W miedzy czasie wpadla korekta softu. Tak sie teraz prezentuja obie mapy:

z2xpqj5h.jpg


Zalozylem tez klape s-line i czarny sufit. :)

vtpzxs2q.jpg

jzqzjof6.jpg

Jak tylko pogoda bedzie lepsza to zrobie porzadne zdjecia.

0e1d0164cffca576.jpg

Edytowane przez kkam
  • Pomoc techniczna 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach jeszcze dokończę instalacje do składanych lusterek, cały czas czekam na blende z ledem z a6 c6. A potem nie wiem co dalej robić :mysli: . Cały czas szukam zderzaka z s4, ale to ciężki temat :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...