Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dawno nic tu nie pisałem, więc warto powiedzieć co ostatnio się zmieniło w aucie:

- wpadło lusterko fotochrom + kompas
q877d6bv.jpg
5azwofdi.jpg

- ESP, kubek w chromie
vcd6tukl.jpg
- przepinanie map w sterowniku silnika
jz2zadu8.jpg
ger3p3on.jpg
ekftd37s.jpg

Kilka słów o samym przepinaniu map. Zbudowałem układ, który pozwala na wgranie do sterownika silnika 2 map oraz przepinanie ich w dowolnym momencie, nawet podczas jazdy. Do przepinania używam przycisku S z RS4. Dla słabszej mapy przycisk świeci się na zielono, dla mocniejszej na czerwono. Dodatkowo jest jeszcze opcja przełączania map pedałem gazu. Gdy opcja jest aktywna, to każde mocniejsze wciśniecie pedału gazu(do końca), powoduje przepięcie na mocniejszą mape. Jeżeli jede spokojnie to po upływie 5 min, włączy się ponownie słabsza mapa. Obecnie mam jedną mapę "ECO" na dojazdy do pracy i drugą mocniejszą.

Opublikowano

Musze wpaść kiedyś do Ciebie na spota obadać autko :kox:

Opublikowano
  • Autor

zapraszam;) ale pewnie szybciej spotkamy się w Twoich rejonach, bo średnio co 2 tygodnie tamtędy jade.

Opublikowano

a ja cie diable tu jeszcze nie widziałem :decayed: w niedziele o 15.30 gdzies przejezdzałem u ciebie i o 19.00 wracałem :P

Opublikowano
  • Autor

Pojechałem dziś na złomowiec w celu poszukiwań modułu świateł z a4 b7, a wróciłem z listewkami:

jv9kkmxk.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Bardzo dobrze sie prezentuje zmiana na duzy plus. Z lusterkiem duzo zabay bylo ??

Opublikowano
  • Autor

Montaż lusterka jest prosty, kilka kabli wystarczy pociągnąć i przerobić uchwyt. Więcej zabawy było z jego przemalowaniem, bo lusterko było wcześniej beżowe. :facepalm:

Opublikowano

Ten przycisk od S fabrycznie świeci na zielono, czy coś przerabiałeś? :)

Opublikowano
  • Autor

Przycisk S fabrycznie świeci na czerwono. Wlutowałem leda dwukolorowego i zrobiłem mała modyfikacje na płytce. Sterownik silnika zapala odpowiedniego leda w zależności od wybranej mapy.

Opublikowano

ah to wszystko się zgadza bo mam taki u siebie i zdziwiłem się że świeci na zielono :)

Opublikowano
  • Autor

Będziesz też montował u siebie przycisk S? :naughty:


W drodze jest nowy moduł swiateł z a4 b7, plan jest taki aby zrobić DRL, CLH i uruchomić czujnik deszczu :banan:

a7kq3v6y.jpg

Opublikowano

Mam już przycisk S u siebie, podłączony, podświetlony, ale na razie nie spełnia żadnej funkcji ;) Tylko ładnie świeci :kox:

Tak w ogóle fajne autko i mody też konkretne :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zabieram się za montaż czujnika deszczu :)

sv35q6tv.jpg

Opublikowano

Rewelacyjnie sobie radzisz :naughty: mody godne uwagi i oczywiście podziwu :)

Edytowane przez A4_Raf

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Staram się cały czas coś robić, chociaż ostatnio mało czasu mam na modzenie :( Dzisiaj udało mi się odpalić czujnik deszczu i CLH. Jeszcze tylko muszę pociągnąć kable do przednich lamp i odpale DRL. :)


W miedzy czasie wpadla korekta softu. Tak sie teraz prezentuja obie mapy:

z2xpqj5h.jpg


Zalozylem tez klape s-line i czarny sufit. :)

vtpzxs2q.jpg

jzqzjof6.jpg

Jak tylko pogoda bedzie lepsza to zrobie porzadne zdjecia.

0e1d0164cffca576.jpg

Edytowane przez kkam

Opublikowano

Naprawde ładnie sie prezentuje,

Opublikowano

Zawsze się coś dzieje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na dniach jeszcze dokończę instalacje do składanych lusterek, cały czas czekam na blende z ledem z a6 c6. A potem nie wiem co dalej robić :mysli: . Cały czas szukam zderzaka z s4, ale to ciężki temat :kwasny:

Opublikowano

pod PDC ten zderzak chcesz ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.