Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

Bez znaczenia. Nawet bez PDC ciężko znaleźć. Jakiś czas temu był jeden na allegro, nawet w kolorze ale się zagapiłem :facepalm: jozek masz cos na sprzedaż? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam analogowe thermo top C + emulator ori webasta


male spy foto ostatnich akcji:

5a2dc6b52d37b1e9.jpg

9e772a2942e850d6.jpg

1c21266f71a0ad18.jpg

8ec6bf3dff1760c9.jpg

czarny sufit, podwójne światlo przeciwmgilene, dalsze wygłuszanie auta :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyciągnąłeś podsufitkę? Widzę, że jak zabiorę się za wygłuszanie auta to będę miał się do kogo zwrócić o radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitke najłatwiej wyjąć przez bagażnik, składasz fotele i można wyjąć. Jezeli nie masz rozkładanej kanapy to może być ciężko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest mój problem bo nie mam rozkładanej kanapy. Ehh... Czyli trzeba będzie wyrezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wyjąć fotel pasażera i próbować wyciągać podsufitke przez drzwi za siedzeniem kierowcy. A rozkładaną kanape to swoja drogą możesz wyrezać, nawet gdzies na forum jest fotostory jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temacik kolega prowadzi, ale cos chyba ostatnio ucichlo ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ucichło, ale nie próżnowałem. Wpadły blendy lusterek z LEDami z a6 c6 i szkła fotochrom bez ramki z a4 b7.

a40edb769ab86a40med.jpg769d872b035864e1med.jpg

Dokończyłem też emulator webasta analogowego, więc moge odpalać webasto z licznika: :banan:

cf0c28eb27a4d04dmed.jpg

W sobote rozpoczynam też pierwszy etap podnoszenia mocy, czyli wymiana wałka i szklanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek ori czy nowy zamiennik? W ile celujecie finalnie? ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek ori, po małym przebiegu. Na krzywkach są jeszcze fabryczne fazki. Co do mocy to cel nie jest okreslony. Prace będą przebiegać etapowo i się zobaczy. Po wałku wpadnie wzmocnione sprzęgło, a potem GTB22. Ograniczeniem napewno będą pompki BA. Mam nadzieje, że na takim setupie będzie 200KM/ 400Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek gdzie zdobyłeś jesli to nie tajemnica? Słusznie że od razu poszedłeś w 2260 :P

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek kupiłem od lokalnego mechanika, dałem 200zł, więc cena chyba dobra :) Wałek jest z silnika BXE, w którym korba wyszła bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh "legendarny" silnik BXE i jego wychodzące korby :facepalm: Teściowa miała taką sytuację w swoim Tuoranie.

Swoją drogą nie wiedziałem, że wałek z takiego będzie pasował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh "legendarny" silnik BXE i jego wychodzące korby :facepalm: Teściowa miała taką sytuację w swoim Tuoranie.

Swoją drogą nie wiedziałem, że wałek z takiego będzie pasował :decayed:

Pasuje z wszystkich 1.9 bez DPF. W mlodych rocznikach najłatwiej znaleźć dobry wałek. Silników BXE jest dużo, bo tam szybciej korba pojdzie bokiem niż padnie głowica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...