Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wałek + sprzęgło sam ogarnę. Turbo i nowy soft zrobi kolega juby_p. Mam po sąsiedzku kolege mechanika, więc w newralgicznych momentach podejdzie zerknąć. Mam klucze dymo, chęci i wolny czas, więc mysle, że dam rade. :)

Opublikowano

panewki do wałka też Ci dał? czy masz nowe?

Opublikowano
  • Autor

Tylko wałek używka, szklanki, śruby, panewki nowe.

2c54deb833e0285emed.jpg

Opublikowano

auto widziana na żywo jest naprawde fajne rezane!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziana wczoraj koło 21 w Tczewie w galerii , Krzysiek chyba w kinie byłeś co ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak, podjechałem na film diso polo :decayed: nawet fajny. A Ty na zakupy się wybrałeś do Tczewa?

Opublikowano

Nie też do kina i jak wyjeżdżałem patrze a tu Twoje auto :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadły amorki KONI. Wcześniej miałem monroe reflex, ale były za miękkie. Pomimo tego, że były sprawne i dobrze tłumiły to bujało na zakrętach. Teraz wkońcu jest sztywno, a zarazem komfortowo. :)

36d1ad8b72c5e8admed.jpg

Opublikowano

Dzisiaj wpadły amorki KONI. Wcześniej miałem monroe reflex, ale były za miękkie. Pomimo tego, że były sprawne i dobrze tłumiły to bujało na zakrętach. Teraz wkońcu jest sztywno, a zarazem komfortowo. :)

36d1ad8b72c5e8admed.jpg

gdzie kupiłeś...możesz cyknąć na PW jakie koszta?

to są te z regulacją twardisci?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wziąłem bez regulacji twardości, te z regulacją były 2 razy droższe.


Korzystając z chwili wolnego czasu umyłem letnie koła, więc teraz zimy juz nie będzie :)

419c367ad0ab8460gen.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Powiedz które elementy najbardziej warto wygluszyc?

Wygluszales nadkola?

Opublikowano

siemka. mam pyt ile % folie masz na przodzie i tyl? i jaki model foli? policja czepia sie o przyciemniony przod?

Opublikowano
  • Autor

Powiedz które elementy najbardziej warto wygluszyc?

Wygluszales nadkola?

W sedanie najbardziej odczułem wygłuszenie bagażnika, tzn nadkola od srodka pojazdu za tapicerką bagażnika.

siemka. mam pyt ile % folie masz na przodzie i tyl? i jaki model foli? policja czepia sie o przyciemniony przod?

Przód mam 70% przepuszczalności, tył 50%. Modelu folii nie znam. Wszystko robiłem tu http://www.auto-hit.eu/. Policja czepia się, ale jeszcze nie musiałem zrywać.

Opublikowano

a możesz opisac jak się demontuje tapicerke nadkoli z tylu oraz tapicerke podłogi? Masz może jakies zdjęcia?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mało się udzielałem. Podsumowanie kilku ostatnich akcji:

  • Zmiana skrzyni 5b na 6b (180 przy 3tyś obrotów :D)

3db3788681455178med.jpg

b0f536ba5d322e97med.jpg

  • Docisk z 2.0 TDI BRD
  • Tarcza sprzęgła obita kevlarem

Duże podziękowanie dla Dzika za paczuszke :)

771c1de1c9500c7amed.jpg

Z zewnątrz bez zmian:

25776871ebdab9e8med.jpg

6999e0518d32210amed.jpg

88bb1053efb5e1b9med.jpg

Opublikowano

Coś pięknego :hi:

Opublikowano

świetnie się czarnuch prezentuje :naughty:

Opublikowano

Piękne autko :thumbup1:

Jaką skrzynie wrzuciłeś ? HCK ?

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia to JWS, jest z seata exeo. Z moich wyliczeń wynika, że jest minimalnie dłuższa od HCK, różnica 2km/h

Opublikowano

najlepiej wygląda na żywo :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.