Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czerwone listwy nie pasują do foteli, więc przemalowałem je na piano black:

 

 

20180626_194335.jpg

20180626_194341.jpg

Opublikowano
  • Autor

20180626_194347.jpg

20180626_194412.jpg

Opublikowano
  • Autor

20180626_194540.jpg

Opublikowano
  • Autor

W miedzy czasie zająłem się korozją która zaczeła atakować drzwi:

 

20180526_142648.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wypiaskowałem doły drzwi, a następnie polakierowalem.

 

Denerwowały mnie pryszcze, które się pojawiły na trójkątach tylnych drzwi. -> szybkie przemalowanie w piano black

 

20180623_115623.jpg

20180626_194507.jpg

Edytowane przez kkam

Opublikowano

Świetnie się prezentuje to wnętrze! Jak z fabryki. Kawał dobrej roboty. Jak mała urośnie to się zastonowie hehe. 

Opublikowano
  • Autor

Zamontowałem rolete tylnej szyby:

 

20180626_194401.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przy aucie robie wszystko sam i tylko późnymi wieczorami, więc troche czasu na wszystko schodzi. Powoli do przodu;) W najbliższym czasie mam dostać nowe ori błotniki, więc będzie zabawa w malowanie;)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, luki19862121 napisał:

Świetnie się prezentuje to wnętrze! Jak z fabryki. Kawał dobrej roboty. Jak mała urośnie to się zastonowie hehe. 

Moja córka w kwietniu skończyła 2 lata, więc będzie wyzwanie z utrzymaniem czystości;)

Opublikowano
2 minuty temu, kkam napisał:

Moja córka w kwietniu skończyła 2 lata, więc będzie wyzwanie z utrzymaniem czystości;)

Wiem, wiem dlatego podziwiam :) moja 2 miesiące starsza więc znam ten ból :)

Opublikowano
  • Autor

Mam też pierwsze podejścia do polerki, niestety nie wychodzą mi dobrze zdjecia 50/50, więc cieżko pokazać efekty

 

 

20180621_212133.jpg

Edytowane przez kkam

Opublikowano

Środek masz kosa :kox: dobrze, ze nie dałeś czerwonych dekorów ;) 

Opublikowano

Pięknie Krzysiu :good: też ostatnio zmieniałem błotniki na nowe :)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Siedzonka wyszły super:good:a ten dekor faktycznie lepiej w piano black:decayed:

Baw się z polerką i wrzuć efekt twojej pracy..

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Sam malowałeś dekory? Jak tak to jaką farbą? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, johnnythebest napisał:

Sam malowałeś dekory? Jak tak to jaką farbą? 

Tak,  sam malowałem. Farba to czarny akryl, bez dodatków prosto z mieszalnika, chyba był profixa. Więcej szczegółów nie znam, bo w mieszalni poprosiłem o najciemniejszy czarny.  Nałożyłem 4 cienkie warstwy. Po wyschnięciu szlif na mokro 1500->2000->2500->3000 i polerka.

Opublikowano

Pięknie wygląda to wnętrze :kox: kawał dobrej roboty odwaliłeś :thumbup1:

Opublikowano

Witajcie, 

Pięknie wyszło jasne wnętrze Recaro + kontrastowe listwy piano,

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 28.06.2018 o 08:03, kkam napisał:

Tak,  sam malowałem. Farba to czarny akryl, bez dodatków prosto z mieszalnika, chyba był profixa. Więcej szczegółów nie znam, bo w mieszalni poprosiłem o najciemniejszy czarny.  Nałożyłem 4 cienkie warstwy. Po wyschnięciu szlif na mokro 1500->2000->2500->3000 i polerka.

Dzięki za info :thumbup1:

A dużo tej farby Ci poszło?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.