Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

ten grill w zderzaku przednim ma listwę na górnej części chrom były takie wersje ? u mnie ma tylko na bokach i na dole grila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje idealnie w miejsce ori czy są jakieś szparki i trzeba coś kombinować ?

niezły patent :D grill ori s-line jest strasznie drogi ;/ i ciężko kupić używkę w dobrej cenie a ten z a6 c5 to niezła alternatywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz lepsze foto. Pasuje bardzo dobrze, trzeba tylko lekko z tyłu obciąć mocowania z grilla.

grill.jpg

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 20:23 ----------

4 el. szyby wyrezane:banan:

Jak już miałem rozebrane drzwi to postanowiłem je wygłuszyć. Na boczek poszło poroso

IMG_8102.jpg

Wnętrze drzwi wykleiłem matami GMS, Otwory technologiczne zakryłem blachą aluminiową i na to jeszcze raz warstwa mat GMS. Niestety nie mam za dużo zdjęć:kwasny:

IMG_8100.jpg

IMG_8101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się zdecydowanie ciszej, nie słychać podmuchów powietrza, jak np szybko przejeżdża coś z naprzeciwka. Dodatkowo poprawił się bas, tzn jest go więcej:banan:. Po podkręceniu głośności na maxa nic nie trzeszczy w drzwiach.

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 20:13 ----------

Dzisiaj testowałem car pro perl

0159abd57c0b8269.jpg

Plastiki są w końcu czarne

IMG_8103.jpg

---------- Post dopisany 21-05-2013 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ----------

Kolejny etap rezania - montaż foteli sport z b7. Muszę pociągnąć zasilanie i kable do czujników zapięcia pasów

IMG_8164.jpg

IMG_8166.jpg

IMG_8167.jpg

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 20:12 ----------

fotele już na miejscu

IMG_8171.jpg

Doszły też schowki pod fotele:banan:

IMG_8172.jpg

W między czasie było tez szybkie mycie

IMG_8168.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wydałem na wygłuszenie około 500zł - (drzwi, maska silnika, bagażnik, połka pod szybą). Został mi tylko dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak we wnętrzu jest teraz? Zdecydowanie ciszej, nic nie trzeszczy itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciszej. Przede wszystkim nie słychać szumów z okolicy bagażnika. To mi najbardziej przeszkadzało. Poprawił się bas. Przy dużej głośności nic nie drga w drzwiach. Teraz jak jadę to słyszę jakiś szum z okolicy konsoli, ale z tym nic nie zrobię bo za dużo rozbierania.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mały test: złóż tylne fotele i się przejedz. Usłyszysz pewnie dużo szumów z bagażnika. Po wygłuszeniu możesz mieć złożone fotele i nic nie słychać:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mały test: złóż tylne fotele i się przejedz. Usłyszysz pewnie dużo szumów z bagażnika. Po wygłuszeniu możesz mieć złożone fotele i nic nie słychać:banan:

Żebym miał chociaż składane oparcia z tyłu :decayed: Ale wiem, że bardzo dużo od bagażnika idzie hałasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię temat. Jak idzie wyciszanie sufitu? Są postępy? Jakieś fotostory? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyciszania sufitu to nie ma postępu. Jest materiał i chęci, ale nie moge znaleźć czarnej podsufitki w dobrym stanie. Dach wyciszę jak będę wymieniać podsufitke na s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są ledy do oświetlenia przestrzeni nóg? Mam lampki, niedługo będę u siebie montował i chciałbym mieć taki efekt jak u Ciebie. Gdzie kupowałeś i jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody są homemade, sam je zrobiłem. W każdej żarówce są po 2 diody led, takie jak w tel kom

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 20:19 ----------

Znudziły mi się DRL w halogenach i pomyślałem o pewnych zmianach. Do tej pory miałem takie światła:

drl.jpg

Co myślicie o wstawieniu podłużnych świateł DRL? Rozpatruje 2 opcje:

  • DRL z S6 poniżej halogenów

image.jpg

  • uniwersalne DRL na wysokości halogenów

image.jpg

Która opcja będzie najlepiej wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak masz w halo albo zrob sobie w lampach reszta nie bardzo pasuje:thumbdown: ja ostatnio zrobilem drl na drogowych i jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drogowymi też myślałem, tymbardziej że mam teraz bixy. Długo już masz DRL na drogowych? Gdzieś czytałem ze H7 się szybko przepalają jak są zasilanie niższym napięciem bo nie występuje wtedy efekt halogenkowy, bo nie ma odpowiedniej temperatury w żarówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...