Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

DRL w miescu halogenów

drl.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie by było jakbym wrzucił jakieś 18, ale jakoś nie mogę się przełamać, bo strata na komforcie będzie pewnie ogromna:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie będzie aż tak źle? kuszą większe felgi i obniżenie o 4cm, najgorszy ten pierwszy raz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3 nie czułem różnicy pomiędzy 17 (zima) 215/45/17, a 18 cali (lato) 225/40/18. w A5 za to skłamałbym gdybym napisał, że różnicy nie czuę. bo na zimę mam 17tki, a na lato 19tki i tu różnica już jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mały wyciek na oringu łączącym EGR z dolotem, więc dziś wszystko wyczyściłem i wymieniłem uszczelki. EGR i dolot chyba nigdy nie były czyszczone, w niektórych miejscach było nawet 5mm syfu. Po wyczyszczeniu mam wrażenie, że samochód lepiej się zbiera z niskich obrotów.

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 06-01-2013 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 20:24 ----------

Zamontowałem webasto thermo top C, chyba najlepszy mod wykonany do tej pory:banan:

Obraz_006.jpg

Obraz_016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest webasto wodne, wpięte w układ chłodzenia, tak jak ori ogrzewanie postojowe. Jest odpalane pilotem. Po uruchomieniu pilotem grzeje przez 15 min. Jak się nagrzeje woda to uruchamia nawiew w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączny koszt ogrzewania to 800zł + 2 dni spędzone w garażu na montażu. Sam montaż nie jest czasochłonny, ale trzeba dorbić wiązkę, uchwyt, więc schodzi na to troche czasu. Dodatkowo rozebrałem całe webasto i wszystko wyczyściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedanik. :good: Też mi chodzi po głowie weebasto i brakuje mi tego na liście modów... :mysli:

Co do większych felg to się nie zastanawiaj tylko wrzucaj 18 i obniżaj furkę. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj listonosz przyniósł taki zestaw:banan:jak zrobi się cieplej to zabiorę się za montaż elektryki w tylnych szybach:banan:

szyby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to masz za Ledy w halogenach ?

Nie parują ? Nie świecą na słabo ? Bo zdjęcie coś nie oddaje za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do halogenów wstawiłem 9 diod smd, podobne do tych co są w telefonach jako flash. Świeci mocniej niż na zdjęciu. Nic nie paruje. Ori żarówka halogenowa jest na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś w temacie jest taka informacja, ale czy możesz mi napisać jakie LEDy wstawiłeś w boczki od dołu? Moje ledwo widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to te dziwne płytki to czy możesz zrobić komplet 4szt. na drzwi +2 szt. na zapas dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to te dziwne płytki to czy możesz zrobić komplet 4szt. na drzwi +2 szt. na zapas dla mnie?

Te płytki to zamienniki żarówek 5W5. Była to pierwsza wersja prototypowa. Teraz mam już gotowy projekt dla firmy zajmującej się produkcją laminatów. Zastanawiam się czy nie zrobić kilkunastu sztuk. Cena by oscylowała w granicy 8-9zł/szt.

Jakie teraz masz ledy? Nieiwem czy zapas jest konieczny. Moje swiecą już ponad rok, mam je wszędzie: mijania, rejestracja, wszystkie lampki w samochodzie, nic nie mruga, nic też sie nie przepaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam jakies z Allegro za 2zl i prawie ich nie widac :/ Jakbys nial chociaz te 4szt to ja chetny :)

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...