Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

wyniki dzisiejszego rezania:banan:

wlacznik_006.jpg

wlacznik_013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od a3 to pokrętło czy od czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować. Ja kupiłem ten PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ CHROM VW TIGUAN EOS B7 CC 3C8 (3001226126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Jak będziesz przekładać pokrętło to musisz mieć dużo cierpliwości:grin: ja męczyłem się ponad godzinę z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszykuj się na rzeźbę. To nie jest p'n'p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocas Wiadomo.

kkam a trzeba patrzeć na wersje z przeciwmgielnymi przod/tył ? Czy to jeden pies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje. Mogę nawet dać dokładniejsze zdjęcia z przekładki. Jedyna rzecz jaką musiałem zrobić to obciąć nożem do tapet jeden mały ząbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuj kkam :) fajny mod. Jak nie mam Auto, to też będzie grało ? I na tym co pokazałes jest wersja tylko z jednym tym "wyciągnięciem" do siebie aby włączyć PM tylne. To nic nie szkodzi jak mam obecnie wersję na dwa "wyciągnięcia" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem tylko raz ten przełącznik, kupiłem wersje tylko z przeciwmgielnymi z tyłu. Nie wiem jak jest w innych, ale myślę, że podobnie. Poniżej zdjęcie pokrętła z chromem, musiałem obciąć ten "cypek" wystający.

wlacznik_011.jpg

tutaj stare i nowe pokrętło - nowe jest płytsze, ale podczas włączania halogenów nie ma szpary itp

wlacznik_009.jpg

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Cały mechanizm przełączania pozostaje stary , przekładasz tylko pokrętło. Jedyna trudność jest w tym, aby rozłożyć stary włącznik i nic nie urwać. Aby zdjąć pokrętłuy musisz wszystko rozebrać. Montaż jest prosty - składasz wszystko do kupy, sprawdzasz czy włącznik działa w aucie, a potem na trzpień wciskasz nowe pokrętło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam z tyłu są jakieś śrubki ? czy wszystko na wciski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na plastikowe zatrzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma znaczenia czy kupimy wersje z auto lub halogenami ? Okej, dzięki za info !

Znając życie rozwalę cały włącznik i trzeba będzie rezać nowy :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Jest ryzyko, jest zabawa:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważne czy ma auto czy nie. Ciebie interesuję tylko sam satynowy przełącznik. U mnie poszedł w piz*u dawca. Przeżył tylko sam wcześniej wspomniany przełącznik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi jak nie patrzec;) ale ledy w drzwi masz za***iste, tez byl bym chetny na 4sz, plus moze te do DRL na halogeny, pomysl o tym, jest duzo chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszło dodatkowe wygłuszenie maski - mata stp silverplast i pianka GMS

maska_005.jpg

Od poniedziałku zabieram się za drzwi:naughty:

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 22:15 ----------

Postanowiłem pozbyć się zamka z drzwi, poniżej kilka zdjęć jako potwierdzenie, że można wymienić klamkę bez wyciągania szyby. Klamkę można włożyć dowolną, ponieważ pasują zarówno tylne jak i od pasażera.

klamka_002.jpg

klamka_007.jpg

klamka_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty modów oby tak dalej: Thumbup1: kolego i jak wygłuszenie maski się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest minimalnie ciszej. Stukając palcem w blachę nie słychać rezonansów. Jutro będę wyklejać matami drzwi, więc wtedy powinno zrobić się znacznie ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...