Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spawanie klapy do kolektora z 1.9  .

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Elegancko :) Morda pewnie teraz ciągle uchachana? :radocha:

Znowu jest radość z jazdy:banan:

3 godziny temu, RicS3 napisał:

dużo roboty z adaptacją klapy gaszącej z 2.5 tdi do 1.9 tdi?

Kwestia docięcia, dopasowania i spawania alu. Więcej info może udzielić Ci Piotrek.

Opublikowano

Sorki za ot co daje klapka gaszaca z 2.5 czym rózni się od 1.9 w dzialaniu co zyskujemy po modzie

Opublikowano

Jakie pompki tam siedzą?:D

Opublikowano
  • Autor

Klapa gasząca w 1.9 jest zintegrowana z EGR. Jeżeli usuniesz EGR to też pozbywasz się klapy gaszącej. W 2.5tdi klapa wystepowała jako oddzielny element. Zasada działania w obu przypadkach jest ta sama.

1 minutę temu, majkel1993 napisał:

Jakie pompki tam siedzą?:D

Pompki to jeszcze seria - BA

Opublikowano
3 godziny temu, kkam napisał:

Klapa gasząca w 1.9 jest zintegrowana z EGR. Jeżeli usuniesz EGR to też pozbywasz się klapy gaszącej. W 2.5tdi klapa wystepowała jako oddzielny element. Zasada działania w obu przypadkach jest ta sama.

Pompki to jeszcze seria - BA

To super sprawa już rozumiem dziękuję za odp pierwszy raz słyszałem o takiej opcji, ja nie usunąłem egr właśnie dlatego że nie chciałem rezygnować z klapki gaszacej, a teraz mam alternatywę 

Opublikowano
  • Autor

Po ponad 3 latach skończył mi się 1 żarnik Osram CBI paląc przy okazji przetwornice valeo.

b964a179965db24cmed.jpg
Zapadła szybka decyzja - zmiana przetwornic na coś bardziej niezawodnego. Wybór padł na przetwornice Koito D4S.
3bdfd97d05a63a82med.jpg
Niestety przetwornice nie pasują w miejsce ori przetwornic, więc na frezarce CNC wyfrezowałem adapter umożliwiający montaż przetwornic w ori miejscu w lampie. 0d5e5862acfcf75emed.jpg 888615ebb4c34fddmed.jpg
Poprzednie żarniki świeciły za bardzo na niebiesko. Barwa dochodziła pod 6000K. Teraz kupiłem standardowe:
8762425e1f47b267med.jpg

 

Opublikowano

Super wykombinowales z tymi przetwornicami :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fura z moich okolic, a nie kojarze pojazdu ;) A powinienem, bo wygląda szybko ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano

@kkam co tu taka cisza... :decayed:

Nic się nie robi bo pewnie już wszystko jest :naughty: 

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nic się przez prawie 2 lata nie działo, bo zmieniły się priorytety-pojawiła się córka.;)

Dopiero teraz mam trochę więcej czasu i zaczynam znowu działać.

Moje plany na najbliższe 2 miesiące:

  • PDC przód + tył. -> zderzaki już są w malowaniu
  • Regeneracja felg na lato -> zastanawiam się nad kolorem, prawdopodobnie będzie red candy
  • oddanie auta na poprawki lakieru -> korozja na drzwiach i błotnikach
  • polerka + powłoka kwarcowa
  • Zastanawiam się też nad rozebraniem tylnego zawieszenia i wymianie wszystkich gum i śrub. -> od nowości wymieniane były tylko amorki i jedno łożysko. Wiek robi swoje i napewno gumy są już sparciałe.

Każdego dnia pojawiają się kolejne pomysły. Mam w tym roku przyzwolenie na prace przy aucie, więc trzeba korzystać;)

Cytuj

 

 

Opublikowano

Lista spora.. po 2 latach startujesz ostro.. :decayed: I bardzo dobrze :good:

Informuj na bierząco z dokonanych prac .. 

37 minut temu, kkam napisał:

Regeneracja felg na lato -> zastanawiam się nad kolorem, prawdopodobnie będzie red candy

Czarny sedan z czeronymi felami ??? Może być dobrze :thumbup1:

Aczkolwiek nie zleje się z zaciskami??? 

Edytowane przez Adam87

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z kilku wolnych chwil udało mi sie podłubać przy aucie:

  • podwójny wydech, s-line, PDC, zrobiony na gładko->góra zespawana z dołem
  • 20180505_235938.jpg20180428_131054.jpg20180428_131043.jpg

20180506_201715.jpg

Opublikowano
  • Autor
  • Odnowilem felgi i pomalowałem w red candy

20180505_093245).jpg20180506_092656.jpg

Opublikowano

Kontrastują felgi ładnie. Tylko nie wiem czy teraz by nie pasowało tylnych lamp lekko przyciemnić, bo trochę tu nie pasują [emoji14]

 

Ładnie się lakier świeci ;)

Opublikowano

Zadziornie to wygląda[emoji106]

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano

Ten zdeś super wyszedł :whistling:

Opublikowano

Krzysiu feleczki super :oklasky:

I zderzaczek też klasa :good:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

Pomalowałem dekory w ten sam kolor co fele:

 

20180509_201956.jpg

20180509_201900_Richtone(HDR).jpg

20180509_201915.jpg

Opublikowano

Zrób zdjęcie całej konsoli jak to wygląda :eusathink:

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.