Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chciała pokój dwuosobowy a nie 4-ro czy 6-ścio ososbowy.

Ale w grupie przecież weselej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów, tyle pisania i po co? Pisałam że wszystko da się uzgodnić, jeśli tam robią wesela to coś oznacza, ośrodek można przystosować. A takie głupie i dziecinne gadanie sobie możecie darować. Jak narazie nic na temat innych propozycji konkretnego nie wiadomo. Mi tam rybka gdzie ten zlot będzie. Zbędne komentarze sobie darujcie! A teraz może jakieś konkrety nareszcie co ze Słowacja i Wisła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia czy to sa zbedne komentarze??!! Tak jest w Panstwie demokratycznym ze kazdy moze sie wypowiedziec. Jak dla mnie to Bieszczady odpadaja po pierwsze za daleko, po 2 waruny takie se po 3 nie ma konkretnie gdzie posmigac na nartach po 4 nie zrobimy "kawalkady" bo mie ma gdzie. Bez nerwow proszem ;):quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem za Bieszczedami, nigdy nie byłem i chcę w końcu odwiedzić.

Jeżeli Wisła albo Slowacja będą wybrane to dostosuję się.

Atrakcje jakie mnie interesują to kilka krówek do wypicia i to wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcje jakie mnie interesują to kilka krówek do wypicia i to wszystko :D

Dobrze chłopak gada - dać mu chleba !!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sie to komus podoba czy nie propozycja NiuniA4 jest jedyną tak szczegółowo przedstawioną propozycją (głosowałem na Słowację)

Więc nie mamy do czego porównac. Ja nie byłem w Wiśle ale myślę ze fajnie byłoby sie pochwalic naszymi furkami gdzieś indziej (......łeeee znowu ci z tego A4 przyjechali!!!!!)

Popieram Sfinksa i reszte, że ogolny koszt za bieszczady jest dosc wysoki i oczywistym jest ze nie zaliczymy polowy z przewidzianych atrakcji ale jesli by je ograniczyc do niezbednego minimum to nie byloby tak zle ( po co nam jakis organizowany grill sami sobie zorganizujemy jak kazdy kupi żarcia tylko za 10 zl to tego nie zjemy- przeciez tam tez sa sklepy)

Zdecydujmy sie na jedna atrakcje dziennie i starczy - a wtedy zobaczymy jaki bedzie koszt.

Przypominam ze nie mamy do czego porownac propozycji Niuni !!!

Nie znaczy to oczywiscie ze jestem za bieszczadami -po pierwsze ciezko tam w zimie dojechac a i góry jakies nijakie.

Co do warunków noclegowych - jak dam w palnik bedzie mi wszystko jedno gdzie śpię!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia ja juz kiedys sie wypowiadalem na temat organizacji imprez - moze stad dodatkowe moje obawy. Zapytam tak: Jechal ktos z centrum polski w zimie w bieszczady?? Ja jechalem raz - pierwszy i ostatni!! Nie bede wdawal sie w szczegoly, ale pomyslcie o ludziach co maja przejechac kurka 1k km!! 1000km - bardziej dziala na wyobrazie?? Maja tluc sie drozkami polnymi czy 2 pasmowka?? No ogarnijcie sie trochu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Keżor zadwoń do tej słowacji gdzie masz ten namiar i gościa już znasz niech przedstawi nam chociaż jakieś ceny noclegów i jedzonka dla większej grópy to wtedy będziemy mieli w czym wybierać bo jak narazie to tylko z tych bieszczad mamy cennik a jak tu cokolwiek wybierać jak się nie ma wyboru

Kolega Keżor zaproponował że może się tym zająść więc jekieś szczególy oprócz linka mnie interesują

A pozatym można również zadzwonić do Krokusa jak się sprawa ma i wtedy może coś zadecydujemy

tylko trzeba by te telefony wykonać jak najszybciej bo inaczej nasze wczesne rozpoczęcie tego wątku mija się z celem bo za jakiś czas to mogą mieć terminy zajęte a my tu będziemy sobie pisać i gdybać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosowalem za bieszczadami ale o tym czy pojade bedzie decydowalo , nie miejsce ani cena lecz data tego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów, tyle pisania i po co? Pisałam że wszystko da się uzgodnić, jeśli tam robią wesela to coś oznacza, ośrodek można przystosować. A takie głupie i dziecinne gadanie sobie możecie darować. Jak narazie nic na temat innych propozycji konkretnego nie wiadomo. Mi tam rybka gdzie ten zlot będzie. Zbędne komentarze sobie darujcie! A teraz może jakieś konkrety nareszcie co ze Słowacja i Wisła?

no właśnie :bicz::polew: ja jestem za SŁOWACJA :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuczki.

Dla wszystkich łaknących wiadomości odnośnie potencjalnego zlotu w Wiśle.

Będzie tak jak w ubiegłym roku

Kto był - zna:

- poziom cenowy

- standardy pokoi/wyżywienia

- możliwości dodatkowych atrakcji w okolicy

- itp

Kto nie był? Niech czyta wątki przygotowawcze do zlotu z ubiegłego roku.

Howgh.

Planowany jest jedynie nieznaczny tuning, np:

- kartki na grilla (bo mi ktoś rok temu moją kiełbę wsunął :D)

- modyfikacja menu

- przygotowanie czegoś zorganizowanego na część wieczorna (zależne od wspólnej kreatywności)

Ewentualna implementacja nie wcześniej niż po podjęciu ostatecznej decyzji o Wiśle.

.

.

.

Dziękuję

:notworthy:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 11:57:29_________________________________________________P.S. Zacznijmy ustalać termin.

Na chwilę obecną to termin jest najważniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu to chyba musimy brać pod uwagę studentów i ferie zimowe w szkołach , które trwają przyszłym roku od 14 stycznia do 23 lutego .Więc ewentualny pierwszy wolny termin to 29 luty - 2 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na stronę I zlotu w Wiśle i noclegi tam 100 zł, więc rozsądnie, jak za 2 doby. Może powtórka? O atrakcje, każdy zadba sobie sam i problem z głowy. Nie będzie gadania, ze za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie konkretów ze Słowacją to ja jestem za Wisełką :th:

Rok temu bawiłem się bdb

A termin niech ustali Hugo [ten który padł mi osobiście pasuje] i z głowy bo co rusz każdemu nie będzie pasowało i nic nie załatwimy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze, termin dobry, Wisła też może być, ogólnie git

Jedno ale....

Czy NOWICJUSZE (jak ja) mają prawo wstepu na zlot? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...