Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmieniać już na zimówki?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

hehe luz , ale i tak musisz je wyważyć, jak kolega wyżej napisał , że koła ma już przeważone :) [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:06_________________________________________________hehe bo letnie lepiej odprowadzają wodę tylko heh przy jakich temperaturach , nie na pograniczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak spadnie deszcz przy 5-8 stopniach to ja jednak wolę mieć zimowe

TY się znasz na oponach? w deszczu na plusie temp byle jaka letnia opona wychodzi lepiej niż dobra zimówka

Popieram sam się przekonałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz, niech każdy zmienia jak lubi, tak samo będziecie pytać kiedy zmieniać na letnie...

dla mnie temat do zamknięcia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę na zmiany do pracy i bywa, że jak wracam nad ranem to są już ujemne temperatury (ostatnio było -2,5 a szron na poboczach jak śnieg, hehe)... No i od 2 dni mam już zimowe buciki na swoim wozidle. Myślę, że nie ma co czekać do ostatniej chwili i niemiło zdziwić się/zaskoczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa wtedy będzie dużo wolnych terminów :polew:

taaa a myślisz że wszyscy muszą jechać do wulkanizatora ? :evil::polew:

dokladnie

wow umiesz sam wyważyć ?? :gwizdanie:

po to sie ma 2 komplety kol, a wywaza sie je latem (zimowe oczywiscie, bo letnie wywaza sie zima) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie gdzieś w listopadzie jak znam życie, zanim doczekam sie na wyprostowanie felgi i dostawe opon. Ale nie sram ogniem... Nie ma tragedii. Zawsze sie jeździło troche na letnich jak śnieg spadł i sie objeździło. Prawko sie ma od 14 lat także byle przymrozek mnie nie zaskoczy i troche doświadczenia też sie ma. Kiedyś wogóle nie było zimówek i też się jeździło.

Felgi już mam na setup zimowy, czekam na dostawe nowych Pirelli SnowSport 205/55/16 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja laczki mam, Goodyear Ug7+ nowiutkie. I chyba zmienie w przyszlym tygodniu tylko bede musial zalatwic stalowe fele.

Kazdy zmienia kiedy chce ja wole wczesniej bo nie mam czasu potem stac w kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zapodałem świeżutkie UG7+.Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne , a mianowicie są super ciche :shocked: Wcześniej jeździłem na UG6 i były zdecydowanie głośniejsze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczęły się masowe wymiany opon.W Lublinie w niektórych punktach trzeba czekać dni na wymianę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczęły się masowe wymiany opon.W Lublinie w niektórych punktach trzeba czekać dni na wymianę :kox:

dlatego ja mam dwa kpl. kół :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...