Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie Webasto Diesel 1.9 2.0 TDI [ALL B6/B7]


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

a nie ma mozliwosci jakiegos ustawienia ze strony vaga zeby wypalal piec w trybie awaryjnym? przecie jak ma paliwo to powinno dzialac chyba ze ma za duzo paliwa

ma tyle paliwa że kapie dolotem powietrza do piecyka :decayed: jak VAGIEM chcesz to wypalić .. Vag niczego nie spali musi to sam piec zrobić

napisalem wymusic jakas komenda vaga nie samym vagiem wypalac czytaj prosze ze zrozumieniem

chyba logicznym jest ze piecyk musi sam to wypalac ale moze jest funkcja ktora uniemozliwi mu jego wylaczanie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma mozliwosci jakiegos ustawienia ze strony vaga zeby wypalal piec w trybie awaryjnym? przecie jak ma paliwo to powinno dzialac chyba ze ma za duzo paliwa

ma tyle paliwa że kapie dolotem powietrza do piecyka :decayed: jak VAGIEM chcesz to wypalić .. Vag niczego nie spali musi to sam piec zrobić

napisalem wymusic jakas komenda vaga nie samym vagiem wypalac czytaj prosze ze zrozumieniem

chyba logicznym jest ze piecyk musi sam to wypalac ale moze jest funkcja ktora uniemozliwi mu jego wylaczanie sie

:facepalm:

Jak ma wypalić jak nie ma płomienia? NO FLAME = NO SMOKE = NOT WORKING :decayed:

Chcesz nadal klepać swoje posty, rób to w podlinkowanym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomylilem uzytkownikow bo to inny kolega pisal ze mu chodzi chwile i sie wylacza a ja powiazalem z tym stad moj wniosek o wymuszeniu znaczysie aby zablokowac plomien by nie odcinal

no skoro nie ma plomienia to nic sie nie da wyczarowac trzeba szukac przyczyny w piecyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomylilem uzytkownikow bo to inny kolega pisal ze mu chodzi chwile i sie wylacza a ja powiazalem z tym stad moj wniosek o wymuszeniu znaczysie aby zablokowac plomien by nie odcinal

no skoro nie ma plomienia to nic sie nie da wyczarowac trzeba szukac przyczyny w piecyku

spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie regeneracja rozpylacza się powiodła - co prawda 2 razy wyciągałem piecyk ale teraz mogę cieszyć się pełną gębą. Cieplutko i szybki odmrożone momentalnie. Super.

Dzięki wszystkim za pomocne wskazówki i nie boimy się zimy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

A., słyszysz?! :decayed:

Czemu musiałeś dwa razy wyciągać piec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a orientujecie sie czy zamiast zmieniac wzmacniacz antenowy na taki z wyjsciem pod webasto mozna kupic antene na dach z wyjsciem na webasto i bezposrednio do niej podlaczyc sterownik webasto??

np taka: http://allegro.pl/vw-audi-skoda-antena-gps-webasto-i2041690102.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a orientujecie sie czy zamiast zmieniac wzmacniacz antenowy na taki z wyjsciem pod webasto mozna kupic antene na dach z wyjsciem na webasto i bezposrednio do niej podlaczyc sterownik webasto??

np taka: http://allegro.pl/vw-audi-skoda-antena-gps-webasto-i2041690102.html

Mozna włozyć nawet sam kabelek z wtyką do sterownika i tak będzie chodziło na pilota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a orientujecie sie czy zamiast zmieniac wzmacniacz antenowy na taki z wyjsciem pod webasto mozna kupic antene na dach z wyjsciem na webasto i bezposrednio do niej podlaczyc sterownik webasto??

np taka: http://allegro.pl/vw-audi-skoda-antena-gps-webasto-i2041690102.html

Za 100 zł można kupić wzmacniacz antenowy w wersji "C/Q" Po co tak kombinować? Babrać się ze zdejmowaniem podsufitki?

Sam kabel wystarczy podłączyć, zasięg pilota będzie mniejszy. Dasz dłuuugi kabel to może i zasięg będzie lepszy niź "ori" :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100 zł można kupić wzmacniacz antenowy w wersji "C/Q" Po co tak kombinować? Babrać się ze zdejmowaniem podsufitki?

Sam kabel wystarczy podłączyć, zasięg pilota będzie mniejszy. Dasz dłuuugi kabel to może i zasięg będzie lepszy niź "ori" :kox: :decayed

Problem w tym ze mam wzmacniacz z wyjsciem na TV a znaleźć wzmacniacz co ma TV i webasto graniczy z cudem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

A., słyszysz?! :decayed:

Czemu musiałeś dwa razy wyciągać piec?

Słysze też :tongue4:

Wyciągałem dwa razy bo za pierwszym za słabo ścisnąłem te blaszki co trzymają rozpylacz i po jakimś czasie się poluzowały i webasto nie ruszało - błąd no flame wyskoczył.

Dlatego drugi raz wyciągnąłem i zrobiłem to już jak należy :wallbash:

Jak to się mówi każdy uczy się na własnych błędach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

A., słyszysz?! :decayed:

(...)

Słysze też :tongue4:

(...)

Tu nie ma żadnej złośliwości w stosunku do Ciebie.

Z lekka żartuję sobie z kolegi A. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100 zł można kupić wzmacniacz antenowy w wersji "C/Q" Po co tak kombinować? Babrać się ze zdejmowaniem podsufitki?

Sam kabel wystarczy podłączyć, zasięg pilota będzie mniejszy. Dasz dłuuugi kabel to może i zasięg będzie lepszy niź "ori" :kox: :decayed

Problem w tym ze mam wzmacniacz z wyjsciem na TV a znaleźć wzmacniacz co ma TV i webasto graniczy z cudem:(

Tak jeżeli chodzi o wzmacniacz antenowy pod TV i webasto ( ten po lewej stronie w bagazniku ) to ciezko go znalezc a wręcz graniczy z cudem :confused4:

Ja do B6 szukam juz drugi rok :blink:

Mozesz zrobić tak jak napisałeś :wink4: czyli dołozyć antenkę na dach i podciągnąć do niej kabel z sterownika pilota .

Będzie to estetyczniej wyglądać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100 zł można kupić wzmacniacz antenowy w wersji "C/Q" Po co tak kombinować? Babrać się ze zdejmowaniem podsufitki?

Sam kabel wystarczy podłączyć, zasięg pilota będzie mniejszy. Dasz dłuuugi kabel to może i zasięg będzie lepszy niź "ori" :kox: :decayed

Problem w tym ze mam wzmacniacz z wyjsciem na TV a znaleźć wzmacniacz co ma TV i webasto graniczy z cudem:(

Tak jeżeli chodzi o wzmacniacz antenowy pod TV i webasto ( ten po lewej stronie w bagazniku ) to ciezko go znalezc a wręcz graniczy z cudem :confused4:

Ja do B6 szukam juz drugi rok :blink:

Mozesz zrobić tak jak napisałeś :wink4: czyli dołozyć antenkę na dach i podciągnąć do niej kabel z sterownika pilota .

Będzie to estetyczniej wyglądać :naughty:

Panowie - piszcie do kolegi krystian821. Ma do sprzedania wzmak antenowy pod webasto i TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabryczne Webasto sterowane z pilota i 2 pytania:

1. Jaki zasięg ma fabryczny pilot do Webasto? Nigdzie w instrukcji nie potrafie znaleźć tej informacji. Z odległości kilku metrów załącza ogrzewanie bez problemów, natomiast z 2 piętra gdzie mam widok na auto jeszcze nie udało mi się odpalić .

2. Jaka jest domyślna długość pracy ogrzewania włączonego z pilota? Samo się wyłączy czy trzeba wymusić wyłączenie przez przycisk OFF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg zalezy od stanu bateryjek w pilocie :) Pewnie juz słabe sa :confused4: tez nie wiem z jakiej max. odległości mozna odpalic piecyk z pilota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg zalezy od stanu bateryjek w pilocie :) Pewnie juz słabe sa :confused4: tez nie wiem z jakiej max. odległości mozna odpalic piecyk z pilota .

Bateryjki nie są na pewno ori bo klapka zasłaniająca się nie domyka. Poprzedni właściciel auta mówił, że poza ASO nie można dostać tych baterii więc włożył podobne.

Podjadę do ASO w poniedziałek po kpl baterii i sprawdzę zasięg na nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg zalezy od stanu bateryjek w pilocie :) Pewnie juz słabe sa :confused4: tez nie wiem z jakiej max. odległości mozna odpalic piecyk z pilota .

U mnie odpalałem webasto z odległości około 700m, gdzieś w instrukcji wyczytałem ze jest do 800m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ..

Rozebralem dzisiaj piecyk - wlozylem zregenerowany rozpylacz, zlozylem wszystko i nic - trzy proby odpalenia, pompka tlucze, wentylator pracuje ale nie wchodzi na wysokie obroty (???) - przez sekunde puscil dym a po 3 probie juz sie zalal paliwem i wywalil No Flame ...:(

Pomyslalem ze moze zle zregenerowalem wiec jeszcze raz rozebralem piec i wstawilem inny sprawny rozpylacz . Po zlozeniu zrobilem 2 proby i nic ..... Qrva mam dosyc tego dziadostwa.

Niewiem czemu ciagu nie lapie ... Swieca by padla nagle ??

Macie jakies pomysly ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...