Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie Webasto Diesel 1.9 2.0 TDI [ALL B6/B7]


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro- uzytkownik - VOL-POL szukaj w przedmiotach pompki webasto i pisz do niego. Znajdzie wtyke

Edytowane przez niestandardowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za namiar bede mial wtyczke do pompki z instalacja, to zostanie jeszcze wtyczka z modulu w bagazniku ta chyba 6 pinowa i bede mial komplet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wtyczka ma dzisiaj przyjść od gościa do którego mi podałeś namiar, teraz bardzo proszę powiedz mi do czego mam podpiąć te dwa kabelki od wtyczki pompki dozującej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do tej wiązki którą dzisiaj odebrałem z dwunasto pinową kostkąl9wphfxv.jpg

Edytowane przez bosniak_sg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe gdzie on mi się kończy bo nie wchodzi i pompkę, kiedyś miałem webasto ale ktoś je zdekompletował :facepalm:

a od tego miejsca w stronę pompki można kupić orygianlny przewód w aso ? Ma on jakiś numer ? i którędy on idzie ? Bym zobaczył dokładnie jak to u mnie wygląda

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak byś mi powiedział jakie te przewody z foto w stronę zbiornika mają numery to będę Cię na rękach nosił :embarrassed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koledzy webasto wywala mi taki błąd:

01410 urządzenie grzewcze przerwane

30-00 przerwa zwarcie z plusem,

macie jakiś pomysł od czego by tu zacząć, dodam jeszcze, może to przypadek (delikatnie śmieszne) ale jak dziś podczas jazdy próbowałem właczyć piec to auto zaczęło trąbić przez chwilę :grin:

A tak w ogóle to czy webasto (mam ardic ori montaż) włącza się zawsze jak ja chce, czy tylko przy określonym zakresie temperatur?

Ps. wiecie może dlaczego nie działają linki z pierwszej strony?

Dzięki,

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo nie dziala i duzo trzeba szukac.

wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116618-wykaz-usterek-ogrzewania-postojowego-fabrycznego-webasto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem i nie jestem pewny, pozamawiam węże w aso złe i co?

Nikt nie weźmie odpowiedzialności za Twoje zakupy :wink: Jeśli masz wersję bez zaworu to ZTCP dwa węże są do wymiany, jeden idący od silnika z jego tyłu do pieca i drogi bodaj z dołu piecyka do silnika chyba po lewej stronie. Przeszukaj wątek tam dość sporo na ten temat było. konkretne numery będziesz miała w ETCE tylko zaznacz taki sam silnika jak masz + piecyk a jak nie to w ASO powinni też pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...