Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie Webasto Diesel 1.9 2.0 TDI [ALL B6/B7]


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

W B6 chyba nie do końca, ja lutowałem ale nie pamiętam szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto nie ori. Mam pytanie, jeśli ustawie temperaturę na klimatroniku na HI, nawiew na pełną prędkość i rozgrzeje auto do 90 stopni na zegarze to zbiorniczek od płynu chłodniczego i węże które od niego wychodzą mają być zimne? Bo podczas montażu webasta wyleciało mi trochę płynu i później dolałem i rozgrzałem silnik ale jak już mówiłem zbiorniczek i węże idące od niego są zimne.... Tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 chyba nie do końca, ja lutowałem ale nie pamiętam szczegółów

Jest na 100% tak jak napisałem.

Przy nie ori webasto trzeba się wpiąć w kostke D pin 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto nie pracuje jak powinno. Podpiąłem się do pinu 10 w kostce D.

Włączam webasto i zaczyna pracować przez około 7 minut, a później nic się nie dzieje..... Co mam sprawdzić?

Webasto działa :wink:

Edytowane przez mateusz16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie finalne, powiedzmy, że wszystko już mam poskładane jak teraz uruchomić wszystko, żeby sterować z fisa (żeby się pojawiła w ogóle opcja na fisie) ? gdzie i co kodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Marcino87 wszystko co tam się znajduje jest po blokowane albo tego nie ma poniżej dowód.....

Nie możemy tego znaleźć! [#10340]

Nie masz uprawnień do przeglądania tego tematu.

Edytowane przez _Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie siadła mi pompka dozująca paliwo. Mam pytanie czy taka będzie dobra??

http://allegro.pl/pompka-paliwa-do-webasto-3-5kw-audi-vw-seat-skoda-i4836225241.html#delivery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wam podpowiem, ta pompka tez do nas pasuje, kupilem na testy, jest idealna :decayed: 8K0963303, adaptacja w 02 na 171

nowa za 125 zł

http://allegro.pl/audi-s4-a5-a6-a7-a8-q5-pompka-webasto-8k0963303-i4782660690.html

Ja kupowalem pompke jak powyzej. Najwazniejsze ze ori z b8

Szukaj w przedmiotach uzytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn było to tak. Odpaliłem pierwszy raz webasto po sezonie letnim no i się włączyło, za chwile pompka paliwa zaczęła tykać. Pochodziło chwile i się wyłączyło. Myślę normalka, drugie podejście i nic webasto chodzi ale pompki już nie słychać. Sprawdziłem błędy i wywaliło 01407 - Flame Extinguished, oraz 01406 - No Flame . Po skasowaniu za każdym razem wyskakuje tylko błąd - 01406 . Pompka dalej nie chodzi.

Dlatego stawiam na pompkę, W sobotę podepnę ją na krótko i się okaże czy jest uszkodzona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejnosci odepnij wtyke od sterownika webasto by sie zresetowal ( bo jezeli pompka wtloczyla wiecej niz 70 ml paliwa do pieca sterownik nie uruchomi pompki )

podepnij vaga bo jak beda bledy w sterowniku tez moze piec nie odpalic.

pisz czy pomoglo, jak nie dzialamy dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy zawsze były kasowane przed ponownym odpaleniem. Co do resetowania myślałem że wystarczy właśnie błąd skasować i wystarczy. Ale zrobie tak jak piszesz. Jutro dam znać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...