Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buba, nic w avancie nie jest śliczne:thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Buba, nic w avancie nie jest śliczne:thumbdown::decayed:

Zamilcz właścicielu diesla:decayed:

Opublikowano

3 diesli:decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 diesli:decayed:

Pogrążasz się jeszcze bardziej :grin:

Opublikowano

mnie tam bardziej sedan urzeka ale avanta tez bym kupil, zalezy co sie lepszego trafilo by

Opublikowano

To wiadomo, kupiłem B6 w trumnie bo ładnych sedanów nie było:decayed:Chociaż osób szukających avantów nie zrozumiem nigdy:wink:

Opublikowano
  • Autor

B5 i B6 w sedanie są brzydkie fc**j

B7 już jest przyjemne i to mógłby być mój pierwszy sedan

Opublikowano

B7 już jest przyjemne

ale tylko w RS-ie

Opublikowano

a mi sie wszystkie 3 budy podobaja, nie wadzi czy sedan, avant, aby byl dobrze zrobiony

Opublikowano

B7 już jest przyjemne

ale tylko w RS-ie

zgadzam się, ach te kragłości :grin:

Opublikowano
  • Autor

W końcu ogarnąłem klime. Miesiąc szukania nieszczelności a okazało się że wentyl po zgaszeniu puszczał czynnik w atmosfere:facepalm:

Teraz jest chłodek:decayed:

Panowie w serwisie powiedzieli że na LOW temperatura powinna być pomiędzy 6-9 stopni. Nawet nie wiedziałem że tak bardzo chłodzą te ałdi (na to koleś z uśmiechem że to nie toyota:grin:

2013_08_06_17_43_20.jpg

Opublikowano

Chłodzą:banan:

Siedzę jak baran w szaliku bo się przeziębiłem i to w samochodzie:facepalm:

Opublikowano
W końcu ogarnąłem klime. Miesiąc szukania nieszczelności a okazało się że wentyl po zgaszeniu puszczał czynnik w atmosfere:facepalm:

Teraz jest chłodek:decayed:

Panowie w serwisie powiedzieli że na LOW temperatura powinna być pomiędzy 6-9 stopni. Nawet nie wiedziałem że tak bardzo chłodzą te ałdi (na to koleś z uśmiechem że to nie toyota:grin:

http://s19.postimg.org/6hi1y55oz/2013_08_06_17_43_20.jpg

U mnie jest 3.5* :whistling:

Opublikowano

Taa, jeszcze chwila i -10 na wylocie.

Opublikowano

jutro wsadze termometr niedowiarku i zrobie foto

prawidłowa temperatura to 5-9, Koleś ma chryslera le-baron-a i tam jest "0" w kratkach :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Detalingu ciąg dalszy. Teraz myje drzwi :grin:

2013_08_10_16_43_42.jpg

2013_08_10_16_53_12.jpg

Jeszcze 3 sztuki :grin:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Gracjan myłeś tutaj? :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Tam mnie jeszcze nie było :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Tam mnie jeszcze nie było :grin::grin:

:shock3::bicz:

wiesz jak tam brudno?

Opublikowano
jutro wsadze termometr niedowiarku i zrobie foto

prawidłowa temperatura to 5-9, Koleś ma chryslera le-baron-a i tam jest "0" w kratkach :facepalm:

w starej laugunie ph2 se sprawdzcie jaka antarktyda :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.