Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się przy biXe pokusił o zamalowanie tego odbłyśnika, i kierunku, wtedy to by były ciorne w chooj, Bix na długich słabo daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się przy biXe pokusił o zamalowanie tego odbłyśnika, i kierunku, wtedy to by były ciorne w chooj, Bix na długich słabo daje?

Aaa opowiadacie, lepiej iść po całości po bandzie i bez pieprzenia się z jakimiś przeróbkami tylko zapodać takie :kox: :kox: :kox:http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-black-w-wa-i1251152395.html

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu o malowanie lamp, także niech pozna chłopak opinie innych :naughty:, na tej drugiej focie wygląda nieźle, jednak przy ciemnym kolorze, czarne lampki robią robotę :kox:, także Pablo nie zastanawiaj się :slina:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:36_________________________________________________

Ja bym się przy biXe pokusił o zamalowanie tego odbłyśnika, i kierunku, wtedy to by były ciorne w chooj, Bix na długich słabo daje?

Aaa opowiadacie, lepiej iść po całości po bandzie i bez pieprzenia się z jakimiś przeróbkami tylko zapodać takie :kox: :kox: :kox:http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-black-w-wa-i1251152395.html

:polew:

załóż je a przyjadę Ci je osobiśćie rozpierd***ć :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż je a przyjadę Ci je osobiśćie rozpierd***ć :decayed::kox:

Jak bym nie miał co robić z kasą, uwierz że miałbyś okazje skosztować takiej przyjemności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż je a przyjadę Ci je osobiśćie rozpierd***ć :decayed::kox:

Jak bym nie miał co robić z kasą, uwierz że miałbyś okazje skosztować takiej przyjemności :decayed:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż je a przyjadę Ci je osobiśćie rozpierd***ć :decayed::kox:

Jak bym nie miał co robić z kasą, uwierz że miałbyś okazje skosztować takiej przyjemności :decayed:

:kox:

I wtedy dopiero byłby niezły fun :kox:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:03_________________________________________________Cholera 4.5 stopnia za oknem a muszę jechać do makro, na takich szerokich oponach nieciekawie się jeździ przy takiej temperaturze :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płacz :polew:

Nie mam z czego :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 16:18_________________________________________________Przyjechała paczka od Maxito 5caeefd8033481e7m.jpg i jest nowy mod na wypady spontanowe :kox: :gwizdanie:

326af6da690c2507m.jpg5c4878ada4ffae4am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancja tablica :) Gdyby tak zachował wygląd oryginalnych, dał jakąkolwiek naklejkę na środek to by się pewnie nawet policja od razu nie zorientowała z daleka że to nie oryginał :)

Szybki muszę zrobić u siebie tak jak masz Ty, tylko wszystkie tak jak masz z przodu, aby nie było różnicy.

Nie miałeś kontroli przez te szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancja tablica :) Gdyby tak zachował wygląd oryginalnych, dał jakąkolwiek naklejkę na środek to by się pewnie nawet policja od razu nie zorientowała z daleka że to nie oryginał :)

Szybki muszę zrobić u siebie tak jak masz Ty, tylko wszystkie tak jak masz z przodu, aby nie było różnicy.

Nie miałeś kontroli przez te szyby?

Raz miałem chyba kontrole ale jak jechałem do krk z brzeska, gość chciał wklepać mi mandat za prędkość ale poszła gadka że kolega od nich jest ode mnie z klubu i właśnie robiłem mu rabat w Media Markcie to się pytał kiedy będą kolejne akcje to wpadnie do mnie i mnie puścił :polew:

Nie raz się patrzą, ale nigdy nie miałem problemów z szybami, może ich uwagę skupiły wypolerowane koła :decayed:

Co do szyb to z tyłu mam 3 stopień a przód zrobiony na 2 stopień, gość robi fachowo, nie wyjmuje nawet szyb także już kilka osób wysłałem do niego i są zadowoleni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na miejscu dobrego fachowca, w Pasku ojca są przyciemnione i wyszło mu elegancko, tylko że ojciec wziął bardzo czarny tył i najjaśniej przód i wygląda to fatalnie, ja chcę wszystkie równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja tak nie robiłem bo to bez sensu wygląda, najciemniejszy to jest 4 stopień czyli taki jak w samochodach dostawczych a robiąc 1 stopień na przodzie wtedy uzyskasz taki :sick3: efekt. [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 12:54_________________________________________________Właśnie założyłem 16tki z nowymi miszelinkami, kurde jak to teraz wygląda ;( :wallbash::thumbdown:

Nie było co dłużej czekać bo głównie w nocy jeżdżę a wtedy temperatura spada do 0 stopni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekaj :kox: inni jeżdżą na stali 15" hehe

Sprzedam te 16tki i kupię 14tki ale nie wiem czy podejdą, teraz w drugą stronę będę jechał w calach :kox::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 14" możesz mieć problem u mnie alu 15" ledwo co wchodzi a mamy taki sam rozmiar tarcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...