Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

proszę Cię..... juz dawno :wink:

galke ogarnialem jak pojawilo sie A7. problem tylko w tym ze galka nie podoba mi sie wcale - ta wajcha jest wieksza od obecnej galki i jakos mi nie lezy. Zgrabniejsza wg mnie i ladniejsza jest jednak galka z V12 i RS6.

galka pasuje bez problemu - cale mocowanie jest identyczne jak dotychczas. Galke kolega zalozyl sobie w Q5, bo stwierdzil ze mu sie podoba i wszystko jest ok.

Kiera natomiast podoba mi się tak pol na pol :kwasny:

Fajna jest z uwagi na rozbudowana multifunkcje ktora pewnie i tak nie bezie dzialac pod 2G, ale jej design poki co mnie nie przekonal.

ogarnialem tez temat tej chromowanej ramki na cupholder.

niestety nic z tego nie bedzie bo jest zmienione mocowanie tego pierscienia. Co prawda da sie to zrobic i dopasowac, ale jest minimalna roznica w srednicy i w jednym miejscu robi sie ok. 0,5-1mm dziura miedzy tym pierscieniem a obudowa podlokietnika. Mega mnie to draznilo i nie mimo usilnych prob przekonania samego siebie finalnie zlozylem podlokietnik po staremu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C24349217_6.jpg

Carbon robi robotę, zachorowałem :slina:

Paweł, ogarnąłeś już Kessy? Czytałem, że masakra z tym jest.

Nudze się ostatnio i coś bym porezał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ros, tak myślałem, że byś nie przeżył bez sprawdzania :wink: No mi sie ta gałka mega podoba, a kiere bym pasował z nowego rs5.

Ciekawe czy do polifta z 2010/2011 ale jeszcze bez tych nowych gadżetów by pasowała ta kiera :eusathink:

może styknęło by kierę z taśmą szukać ale nie wiem czy mufu by zatrybiło :eusathink:

BTW jak można było przy carbonie wstawić srebrną ramkę zegarów :wallbash::doh: Nie rozumiem dizajnerów z audi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon robi robotę, zachorowałem :slina:

no wyglada nawet całkiem, całkiem ;) Przynajmniej się tak nie rysuje, tzn nie widac rys jak na piano :facepalm:

Paweł, ogarnąłeś już Kessy? Czytałem, że masakra z tym jest.

Nudze się ostatnio i coś bym porezał :decayed:

Ja niestety dla odmiany mam w drugą stronę - albo ja albo żona mamy na zmiane nawały roboty i kumulacje pożarów i na nudę nie narzekam :kwasny:

Nie zrobiłem kompletnie nic - stacyjka jak leżała rozebrana na półce tak leży. Czy jest masakra z Kessy? W sumie to chyba nie aż tak bardzo. Jak na Q7 to jest normalnie. To niestety nie A4 B6/B7 i tu wszystko jest nieco bardziej skomplikowane ale do zrobienia. Ja chciałbym w tym roku juz wszystko pokończyć, bo już coraz bardziej drażnia mnie graty porozkładane w garażu. To wsadzenia mam ACC, TPMS no i Kessy do skończenia.

Do tego ostatniego instalację, klamki itp już mam na aucie. No ale oczywiście nie działa, bo potrzebna jest stacyjka z innym modułem. To mam również ale jeszcze nie zamieniłem. Jak zamienię i wszystko będzie ok to FIS powinien wyświetlic info o nierozpoznanym kluczyku i wówcas pozostanie już tylko zamienić 2transponderowe kluczyki z obsługą Kessy i finito :)

Do TPMS mam kpl gratów - czujniki już nawet w kołach, a do ACC brakuje mi caly czas serwo. Niestety ciężko je trafić a nowe kosztuje ponad 2k :kwasny:

Tak czy siak chciałbym to wszystko jesienią pozamykać i zakończyć już życiową przygodę z modami- za stary już jestem i nie mam do nich już tyle energii i samozaparcia co kiedyś :facepalm:

No chyba że wcześniej sprzedam furę, bo takie pomysły też mi kilka razy przyszły do głowy w ostatnim czasie :grin:

Póki co w niedzielę wylatujemy na długowyczekiwany urlop i przez najbliższe tegodnie będę robił tylko to :beach:, to :kawa: i to :boobs::sexinbed:

BTW jak można było przy carbonie wstawić srebrną ramkę zegarów :wallbash::doh: Nie rozumiem dizajnerów z audi :facepalm:

no buraki niestety.... Najśmieszniejsze jest to, że blendy piano w Q7 nie było nawet w opcji, a w A6 była. Co prawda kosztowała 2,5k ale była :naughty:

A jak w koncu hamulce ?

hmm.... spojrzenia przechodniów i kierowców stojących obok w korku czy na światłach - bezcenne :decayed:

zresztą, zapytaj malika - u niego pewnie jest to samo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu gadać - jest nice. szkoda tylko ze tak duze doplaty do ceramiki audi chce

BTW felga 10Jx21 :wink:

da się jeszcze 10Jx20 założyć. to jest zresztą podstawowa felga dla V12, bo tam dzięki poszerzeniom na błotnikach 10tki wchodzą bez problemu.

dla pozostałych silników przy fabrycznie zamawianych 21 które również mają 10cali są montowane te listewki poszerzające jak u mnie - wyglądają mocno średnio :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 10Jx21 są założone na poliftowym 4.2tdi 2013 :wink:

Wiem - widzę :wink:

Na zdjęciu widać właśnie te chu... listewki na błotniku o których pisałem.

Carbon do Q7 wisi już od jakiegoś roku, ale cena czały czas 2,5k i jakoś mnie to nie zmotywowało do zakupu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o hamulcach, co powiecie na taką heblownię:

http://admin.prestige.metaelement.com/uploads/cars/allegro/8f6b50bff07e1588475a62a77fe47d92fd5c1d25.jpg

BTW felga 10Jx21 :wink:

Czyż nie piekny zestaw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny ale pod jednym warunkiem - ze tarcze na gwarancji lub w ramach gwarancji byly juz wymieniane.

tu akurat jest juz polift wiec ten problem raczej go nie dotyczy ale pierwsze tarcze mialy tendencje do pekania i byly wymieniane w ramach gwarancji.

poza gwarancja koszt zabija :facepalm: chociaz problem jest na tyle znany ze podejrzewam ze i po gwarancji by to wymienili dla auta regularnie serwisowanego w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Ceramika kosztowała :naughty:

e tam... ja tam bidet w lieroju w promocji kupilem :decayed:

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 13:58 ----------

Wkleiłem u Malika, to i tu wrzucę...

76fc7658cdae6a71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do benka gt jedna tarcza 14tysi netto na przód:whistling:

czyli tyle co do każdego - max 1% wartości auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Ceramika kosztowała :naughty:

e tam... ja tam bidet w lieroju w promocji kupilem :decayed:

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 13:58 ----------

Wkleiłem u Malika, to i tu wrzucę...

http://images41.fotosik.pl/1734/76fc7658cdae6a71.jpg

kolor tej felgi do zaciskow i koloru auta wyglada mega , ale strasznie sie gryzie z chromem na listwach.Do tego koloru tylko czarny pakiet i wtedy wyglada to mega.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Czarne poliftowe Q7 z czrna optyka wyglada mega :kox:

Audi Q7 3,0 TDI 245hk S-line Panorama - Byt Bil__!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...