Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Chłopaki,

Czy ktoś mógłby sprawdzić dla mnie to auto: http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1910528936.html

Będę wdzięczna za oględziny, nie chcę jechać na marne przez pół Polski. :wink4:

Sprawdziłam VIN i jest ok, serwisowany do końca w ASO, realny przebieg, także się trochę napaliłam na nie. :P

Oczywiście lusterka, grill oraz S4 ze srodka do śmieci. :kox:

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd dokłądnie jest ten ktoś?? Faktycznie jakby lusterka, grila i S4 wyrzucić to nawet to wygląda. możliwe że będę w Jeleniej na weekend to moge podjechac to zbadać o ile nie będzie za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd dokłądnie jest ten ktoś?? Faktycznie jakby lusterka, grila i S4 wyrzucić to nawet to wygląda. możliwe że będę w Jeleniej na weekend to moge podjechac to zbadać o ile nie będzie za późno...

A Jelenie jest aż tak duża? :kox:

Byłabym wdzięczna jakby ktoś obejrzał jak najszybciej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc Alona kurcze w ten week byłem w twoich rejonach:) dzisiaj nad ranem wróciłem dokladnie z Wejherowa:) Gdzie stoi ten wózek to podlece po arre i oblukamy furmanke:) :good::hi: a najlepiej to zostaw do siebie numer kontaktowy :gwizdanie: Pozdrawiam :hi:

Pany coś zamilkneliśmy w ostanim czasie :thumbdown:

dogass kiedy bedziesz w Jelonce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie widze w koncu ktos obudzil ;P

Ja z Burusiem i Dogasem to w kontakcie a reszta umierala? czy okres macie? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak tak na weekend to rzadko kiedy jestem. Jak już jestem to albo zarobiony do nocy albo żeby grzebnąć swoje autko. Jak będę następnym razem to popisze do was dzien wcześniej to może takie delikatny spontan się zrobi... może wtedy zjawi się parę osób więcej :) może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czemu w dolnośląskim nie mamy 'bazarku lokalnego" mam parę rzeczy do sprzedania i nie mam nawet jak tego zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bania poniewaz ja jako moderator tego watku mam ograniczone uprawnienia... nawet ankiety sciagnac nie moge ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo ja mam trochę klamotów po przekładce i na allegro ciężko to idzie a na ogólnej giełdzie nie mam możliwości xD mam no kolumnę kierowniczą pod nowszą kierownice , kompletną nagrzewnice climatronic ang , itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wchodził na naszą Jeleniogórską stronę??? Zajrzyjcie do galerii :gwizdanie: :kox:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1968042138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki,

Czy ktoś mógłby sprawdzić dla mnie to auto: http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1910528936.html

Będę wdzięczna za oględziny, nie chcę jechać na marne przez pół Polski. :wink4:

Sprawdziłam VIN i jest ok, serwisowany do końca w ASO, realny przebieg, także się trochę napaliłam na nie. :P

Oczywiście lusterka, grill oraz S4 ze srodka do śmieci. :kox:

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Dzisiaj sie dowiem dokładnie , ale wydaje mi się że kolega malował to cudo ostatnio . Jak ją przywieźli jakiś miesiąc temu to malował tylny błotnik i przednie , ale nie były mocno walnięte tylko obtarte . a w zeszłym tygodniu jakieś listewki malował jeszcze . Ogólnie koleś mnie przewiózł tym czymś i powiem że lata to jak mały samolot , no kopa ma cudownego . I zawiecha ok . Wyglądał na org . s-line . Tylko coś się buja długo z sprzedaniem . Cena ? Coś wspominał że może wujek jego ma kupić , ale nie wiem dokładnie czy poszło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...