Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

mam ale chyba z Turbo benzyny do gnojowoza nie podejdzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gnojowóz??niech ja no Ciebie na drosze gdzies spotkam to wyprzedze i dam w piz*eczke;P ehhe :ON:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyprzedzaj masz ze 300kg mniej wiec to zadna frajda ;P

daj tylko wczesniej znac bym obieg mial zamkniety w srodku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ta tratata ....musze dawke na 0 mg ustawić to nawet zamkniety obieg nie pomoże ...hehee

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

:sesese:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

:sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

:spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej bedzie jak trafisz na jakies 2.7 BiT lub 4.2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie 2.7 bit to ja bede miał niebieska w garazu jak zloże;P

:polew: no niby tak tylko ze takie 2.7 BiT bedzie w Q i z trakcja problemow nie bedzie mialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16Vampir VW Golf 2 AWD vs Bugatti Veyron Super Sport vs AMS Nissan GTR Alpha 12+ - YouTube

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 20:31 ----------

co jets panowie? gdzie ten alkospot ??? w poniedziałek mam zamiar wkladac motorownie.....narazie wyglada to tak: sam_0891_1_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we dwoch do srodka sie zmiescicie ;P i 2 konie beda :polew::naughty:

tutaj kazdy czyta ale problemy z pisaniem maja kazdy zapracowany itp itd i ciezko pare literek wystukac :whistling::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spot byl to gdzie szakal byles? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spot byl to gdzie szakal byles? ;P
klepalem audi mialem fart w niefarcie poszlo poszycie tylko, i wgielo lekko przedni slupek ,ale przy naciaganiu trachnela przednia szyba miala 4 miechy raptem , progu nie przyspawalem jeszcze bo mig mag odmowil wspolpracy ale wkrety tymczasowo zalatwily sprawe ,powoli grata robie i jak to sie mowi dzwon podstawa tuningu bedzie chyba u mnie zastosowany ,:grin:a co do nieobecnosci na spocie lapalem karpie po 7 kg w czechach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Jestem z okolic JG i potrzebuje pomocy przy liczniku a mianowicie zmianie wsadu w liczniku. Czy ktoś z was potrafił by mi pomóc? Mam odpowiedni wsad, potrzebuje kogoś kto mi go wrzuci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawilem nie raz :decayed: zreszta juz koledze na pw pisalem wsio :kox::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...