Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

ale zapaliła sie czy nie? pamietasz moja historie z listopada jak mi cewka zwarcia dostała? ehhhh stresu było sporo ... a która ceweczka podziękowała za wspólprace u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom pamiętam.. u mnie bład pokazał na 3 cylindrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm... no u mnie wtedy cewka dostała zwarcia i wywaliła bezpiecznik przed samym ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wozic cewki ze soba w zapasie, niektorzy tak robia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAJK jak chcesz to ja jestem w wawa jeszcze jutro i w poneidziałek wiec mozemy przełożyć cewke i zobaczysz co sie bedzie działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem w Katowicach i w poniedziałek sobie to tutaj ogarnę.. Nie będę ryzykował, żeby jechać takim samochodem w trasę.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, za dużo przygód jak na ten kwartał :wallbash: a jak tam malowanie, znać coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, też mi się to nie bardzo podoba. Mam nadzieję, że póki co będzie koniec przygód :naughty:

Ciężko ocenić w taką pogodę - słońca by się trochę przydało, ale wydaje się, że tragedii nie ma.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 07:33_________________________________________________Właśnie zobaczyłem, że była akcja serwisowa 28F2/J1 na cewki w 2.0TFSI - może nie trzeba będzie wydawać kasy na nowe :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonić do aso.. [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:55_________________________________________________Podsumowując.. Moje jednak nie było przypisane do tej akcji, więc musiałem kupić cewkę.. Założona - przejechałem 300km i jest ok :good:

Wpadł mandacik 6pkt oraz 200 :chytry:, średnie spalanie po 300km to 11.2 - jazda praktycznie większość czasu z gazem w podłodze, tak więc :kox:

Średnio trochę zrobili to w Szewczyku - drzwi nie są równo z błotnikiem oraz odstaje trochę listwa z chromem.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonić do aso.. [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:55_________________________________________________Podsumowując.. Moje jednak nie było przypisane do tej akcji, więc musiałem kupić cewkę.. Założona - przejechałem 300km i jest ok :good:

Wpadł mandacik 6pkt oraz 200 :chytry:, średnie spalanie po 300km to 11.2 - jazda praktycznie większość czasu z gazem w podłodze, tak więc :kox:

Średnio trochę zrobili to w Szewczyku - drzwi nie są równo z błotnikiem oraz odstaje trochę listwa z chromem.. :wallbash:

To reklamacja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej niewielkiej kolizji to slabo troche... powinno byc zrobione idealnie. REKLAMUJ ziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...