Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem FX400 na 6 spiekach + jednomas za 1092 USD + przesyłka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzel sobie zestawik na jednomasie :naughty:

Turdzi mi kiedyś pisał, że ten jednomas, który robił na zamówienie to o kant doope rozbić :confused4:

I mam go dalej.O kant to mozna sobie wsadzic w przypadku 2.0 TDI.Po prostu poziom wibracji tego silnika powoduje ze grzechocze walek atakujacy w skrzyni.W benzynie nie ma wogle tego problemu.

bajk jak chcesz moge ci sprzedac ten jednomas po kosztach bo pasuje do 2.0TFSI.Sprzeglo tez tarcza i docisk sa dokladnie takie same.Radzikowski ci moze nabic fajne okladziny na tarcze i bedziesz mial fajne budzetowe spregielko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę chyba komplet Clutch Mastersa.. Przynajmniej będę miał pewność, że mogę postrzelać :polew:

Do Radzikowskiego nic nie będę oddawał.. Nie bardzo chce mi się czekać dwa czy trzy miesiące :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę chyba komplet Clutch Mastersa.. Przynajmniej będę miał pewność, że mogę postrzelać :polew:

Do Radzikowskiego nic nie będę oddawał.. Nie bardzo chce mi się czekać dwa czy trzy miesiące :wink4:

to jakos zle z nim rozmawiasz , ja robilem u niego ze 3 sprzegla i nie trwalo to wiecej niz dwa tygodnie lacznie z wysylka !

Jak wolisz , mozesz miec podony zestaw za ponad dwa razy mniej , no ale kto bogatmu zabroni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te terminy to wziąłem z opowieści innych - sam u niego nic nie robiłem.. :kox:

Pomyślę jeszcze co z tym fantem zrobić - póki co czas na weekend :drinks:

rano zakładam OZ'ki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te terminy to wziąłem z opowieści innych - sam u niego nic nie robiłem.. :kox:

Pomyślę jeszcze co z tym fantem zrobić - póki co czas na weekend :drinks:

rano zakładam OZ'ki :wink4:

Jak ktos wydumki zamoawia to pewnie tak.Pomysl ja mam w tej chwili tarcze u niego zrobiana , nabita najzwyklejsza kladzine i spokojnie wytrzymuje 420Nm.

Ja ci to kolo moge na prawde tanio odac bo mi tylko zawadza w garazu , powedzmy z 500 - 600 zl do tego oddasz sobie swoje sprzeglo ( tarcze i docisk ) do niego na regeneracje to 250-300 zl.Jak chcesz to ci nabije jakis fajny spiek.Tak wiec za 1,5 k to juz jestes zamkniety nawet z wymiana.

Przemysl temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzeglach Clutchmastersa lataja chlopaki w 400-500 konnych S4/RS4 i mocno upalaja... nikt nie napisal jeszcze zlego slowa, a wrecz przeciwnie - sprzeglo pracuje jak seryjne (nie trzeba miec lydki jak Burneika) i jest mega mocne, wiec... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tym radzikowskim. jedni strasznie narzekają na jego robotę inni chwalą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosty wniosek - jest nierowny - raz ok, raz fatalnie - po co ryzykowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niestety fakt, szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze probkemy sie zaczynaja jak sobie jaka mega skomlikowana robite u niego zamowisz.Do zwyklej regeneracji lub sprzegla mocnieszego ale na ulice daje spokojnie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17x7.5 - nie pamiętam ET, ale coś koło tego - a co chcesz kupić? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że będę chciał pogonić swoje.. :wink4:

Na przyszły czwartek ustawiłem oklejenie listew - w końcu nie będzie chromu :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze ta na tylnim zderzaku tez :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze ta na tylnim zderzaku tez :cool1:

yes, zero chromu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a beda 2 pasy przez maske dach i klape? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a beda 2 pasy przez maske dach i klape? :kox:

3 :cwaniak1: :ssij:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:57_________________________________________________Skończyły mi się klocki z przodu - została podjęta decyzja o wymianie hamulców na 6 tłoczków Brembo 345 :kox: :kox: :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz bębny z malucha nie wystarczają? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...