Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie chce kupić - trzeba chyba jeździćdalej.. nowy zderzak do tego spowodował, że znowu auto mi się podoba :naughty:

w związku z tym zamówiłem trochę nowych rzeczy, m.in.

http://jhmotorsports.com/shop/catalog/jhm-solid-short-throw-shifter-2004-and-up-b6b7-a4-speed-p-36.html

http://jhmotorsports.com/shop/catalog/product_info.php?products_id=144{47}79{44}42{46}76{45}73

+ nowy olej do skrzyni (motul)

mam nadzieję, że wyeliminuje w ten sposób najbardziej denerwującą mnie rzecz w aucie, czyli małą precyzyjnośćprzy zmianie biegów.

sesja niestety musi poczekać - dopiero dzisiaj zamówiłem ori prowadnice do zderzaka, a poprawka wydechu będzie grana dopiero w przyszłym tygodniu :confused4:

zastanawiam sięteż nad nowym sprzęgłem, aby przy poprawce programu nie martwić się o zbyt dużąilość Nm - najprawdopodobniej wrzucę clutch mastersa FX300 - myślałem nad FX400, ale chyba szkoda skrzyni przy spieku i wezmę ceramiczne :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:54_________________________________________________zdjęcie brudasa z dzisiaj

dsc03393l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko kominy wyżej i bardziej schowane. Końcówki mają regulowane mocowanie, także cofnąć możesz sam :tongue4: [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:01_________________________________________________A tak btw to masz strasznie opkopcone te końcówki w środku :mysli: u mnie w klekocie są czyściutkie a nawet ich nie dotykam przy myciu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do okopcenia - brak kata robi swoje :naughty:

ja mam tylko koncowe tlumiki i mam koncowki nieokopcone... diesla masz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...