Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

więc umawiamy się na godzinę 17 jeszcze jest jasno więc nie będzie problemu ze zrobieniem zdjęć jak by ktoś chciał to mogę vaga wziąść :>

HEJ!!! no to do zobaczenia o 17 tylko jeszcze nie wiadomo gdzie... :wallbash:

Jak bedziesz miał Vaga można by za jego pomocą, sprawdzić kąt wtrysku i stan świec żarowych, (zima idzie), a wogole kiedyś tam zrobiłbym logi dynamiczne, lubie wiedzić co w trawie piszczy...

Jest jeszcze inna mapa tak samo dobra (www.targeo.pl) też fajne i czytelne zrzuty można robić.

Opublikowano

Grosik czemu nie bardzo ? nie mozna wjechac ? Fajne miejscówki ...

Opublikowano

HEJ!!! no to do zobaczenia o 17 tylko jeszcze nie wiadomo gdzie... :wallbash:

Jak bedziesz miał Vaga można by za jego pomocą, sprawdzić kąt wtrysku i stan świec żarowych, (zima idzie), a wogole kiedyś tam zrobiłbym logi dynamiczne, lubie wiedzić co w trawie piszczy...

Jest jeszcze inna mapa tak samo dobra (www.targeo.pl) też fajne i czytelne zrzuty można robić.

Ok sprawdzimy co będziesz chciał[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 16:07 _________________________________________________a co byście powiedzieli jakby zaprosić klubowiczów Audi A3 z Kielc powiem wam że ja byłem na taki spocie i było zajefajnie Audi A3 i A4 poprostu super co wy na to

Opublikowano

Audi A3 super

Fajny samochodzik i pewnie fajni ludzie w środku powożą

Dla mnie ok.

Opublikowano

jest ktoś zarejestrowany na A3 klub net czy nikt można by było znimi pogadać fajny byłby spot mówie wam

Opublikowano

Grosik czemu nie bardzo ? nie mozna wjechac ? Fajne miejscówki ...

Kadzielnia w weekend jest obstawiona przez miejscowych z dziecmi... a "zalew" - nie ma tam juz chyba zadnego parkingu o swobodym dostepie...

Opublikowano

Ok klub A3 jest zawiadomiony

Jak będą konkrety co do miejsca spotu to im podam

Swoją drogą to A3 kowcy chcą się spotkać na torze w Miedzianej Górze :drool:

Opublikowano
  • Autor

A może parking koło Praktikera tam przy tym nowo budowanym sklepie tam było zawsze wolne. Lub poczciwe WTC zawsze wolne. :D

Opublikowano

ciekaw ile by było osób

Opublikowano
  • Autor

Może nie kombinujmy mamy duży parking koło WTC, większość już wie gdzie to jest i chyba nie taka najgorsza miejscówka?? Co wy na to :a4fan:

Opublikowano

Gdyby warunki sprzyjały to może i ja bym się pojawił :naughty:

Opublikowano

A może parking koło Praktikera tam przy tym nowo budowanym sklepie tam było zawsze wolne. Lub poczciwe WTC zawsze wolne. :D

Parking przy nowym sklepie bylby ok. Jest wolny jak slusznie zauwazyles.

Dobrze by bylo sie zdecydowac jakos konkretnie bo tak to bedziemy debatowac nad tym caly tydzien jak przekupy na bazarach :P

Kto za parkingiem przy WTC ??

Opublikowano

Może nie kombinujmy mamy duży parking koło WTC, większość już wie gdzie to jest i chyba nie taka najgorsza miejscówka?? Co wy na to :a4fan:

Jak dla mnie ok......

Grzanek tylko jedna prosba...kto przyjedzie pierwszy....to ustawiac sie naprzeciwko....a nie tak jak ostatnio.....bo tlo do fotek koszmarne :D

Opublikowano
  • Autor

No jak by sie tak przyjrzeć:) to faktycznie nie wesołe tło ale z drugiej strony jest to samo tylko na górce więc może nie będzie widać hehe :thumbup: to co parking przy WTC??

Opublikowano

Trochę dziwnie będę wyglądał z moją A3-ką, ale jak zostałem zaproszony to chętnie się spotkam z ziomalami.

Jak ktoś będzie leciał ze skarżyska lub przez - to dajcie znać - polecimy w komplecie ;)

Właściwie to gdzie dokładniej ta miejscówka - niech ktoś napisze na priv.

Pozdro.

Opublikowano
Trochę dziwnie będę wyglądał z moją A3-ką,

No co Ty wcale nie dziwnie........

Na forum nie jestes pierwszy, ktory ma A3....jest A6, A8 i nawet jedno BMW mamy :decayed:

Opublikowano

znaczy zloty regionalno - audik-owe bardziej niż konkretnych modeli ;)

Może po prostu VAG-owe :D

Opublikowano

Trochę dziwnie będę wyglądał z moją A3-ką, ale jak zostałem zaproszony to chętnie się spotkam z ziomalami.

Jak ktoś będzie leciał ze skarżyska lub przez - to dajcie znać - polecimy w komplecie ;)

Właściwie to gdzie dokładniej ta miejscówka - niech ktoś napisze na priv.

Pozdro.

Pewnie ja będe startował przez lub z Skarlandu :th: także jak coś to rolowany i do kielcowni...czy gdzie tam bedzie ten Spot.

Opublikowano

powiem wam ze dobry jest wlasnie tam ten parking kolo praktikera. ciagle stoi pusty. druga dobra mozliwoscia jest parking na makro. sa tam 2 parkingi... jeden z nich bardzo duzy jest i nigdy tam nic nie stoi. zawsze pusty. tak wiec moze sie nad tym zastanowcie bo miejscowka dobra i dodatkowo oswietlona jak cos.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.