Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

froger34 o ktorej godzinie bedziesz lecial na tego spota to moze i ja sie dolacze :kox:

wiesz w kupie razniej :th:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No czekamy może ktoś jeszcze?? :th:

Opublikowano

dudi75

Spot o 13 to myślę że koło 12 będę leciał na Kielce ;)

Opublikowano

To moze sie o 12 stykniemy na Statoilu pasuje ci czy moze gdzie indziej? :mysli:

Gdzie ci pasuje :th:

Opublikowano

Może być na Statoilu zresztą i tak po drodze czyli o 12 bądź na miejscu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No nie ładnie tylko 3 A4 wstyd :thumbdown: 80-t3k było 6 heh i jeszcze sie mieli zbierać.

Opublikowano

Integracja z klubem 80tek :naughty:

Mam parę fotek :th: ze zlotu ogólnie było fajnie ale mało Nas było..

96194eea1ab931bfm.jpg 0c61ca84ec737322m.jpg 09853f4b4608ccdfm.jpg 312cf61899747d37m.jpg a5eb050c662b290bm.jpg 3d3dcd0308cdd143m.jpg feabc3c9da229157m.jpg a7c791326a691b30m.jpg[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:48 _________________________________________________Aha i na zdjęciach nie ma Dudiego ,bo zmył sie nam wcześniej :wink4:

Opublikowano

Faza :D Widze moje byłe autko :D B3 całe złote :D:polew:

Opublikowano

Ja musiałbym chyba z kiblem pojechać złapałem grypę żołądkową :embarrassed:, masakra cały dzień zmarnowany sorrka

Opublikowano

Nie marudz :D Do autka pieluche a na parkingu chyba z 3 toitoi były jak byłem kiedys :D Ale kumpla ze złotej zrypałem ze mnie nie wział :/

Opublikowano

Dobra tylko kto by mnie przewinął jak bym pieluchę za świntuszył :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nosb ta złota B3 w sedanie to twoja była?? :> bo koleś mówił że strasznie zamulona :polew:

Opublikowano

Haha chyba ją Nosb przy katował bo coś nie chciał ciągnąć :polew:

Opublikowano

On jest k@#$a zamulony :D Niekmiec :D Jak sie pienia 1 - sex to jego sprawa :D Ja z 4 osobami na pokładzie zamknąłem nia licznikowe 205 km/h ... Nie miała u mnie lekko :D I naprawde nie narzekałem ze nie jedzie :)

Tyle ze ja jej nie oszczedzalem :D A on jezdzi 60 km/h :D Nastepnym razem podbijam z nim chyba ze zdąże swoja zrobic .... Juz ja mu ją odmule :D

Opublikowano

ooo szkoda ze Cię dzisiaj nie było to byś zobaczył jak szalał! :polew:

Opublikowano

Szalał jak anemiczny dziki dzik w dzikiej dziczy :D:polew:

Jakby tak pomyslec to przecez A4 to Audi 80 tylko młodsze :P

B3 - 80 , B4 - 80 , B5 - A4

c3 - 100 , c4 - 100/a6 , c5 - A6

Jestem za tym aby organizowac zloty razem ;) Pod np hasłem Audi Bx :D hehe ;)

Opublikowano

siemano

widze ze wczoraj był szpond scyzorykowy a ja nie miałem netu f*ck :kox:

p.s.

mam pytanko w sprawie serwisu, nadszedł czas zeby przeserwisowac niuńke, polecacie jakis serwis oprócz ASO wiadomo- koszta

pozdro i do zobaczyska w koncu kiedys

Opublikowano

witam

no to kiedy następny???

bo wreszcie chciałbym sie z wami spotkać w szerszym gronie :hi:

Opublikowano

Znając życie to nie prędko sie zbierzemy :decayed:

Opublikowano

Oj ciezko bedzie :kox: Ale padla ciekawa propozycja zeby sie kiedys spotkac na MIEDZIANCE moglo by byc calkiem fajnie :evil::evil:

froger34 a mojej niuni fotki nie zrobiles ;( chyba czekales az pojade bo moja zaslaniala twoja :decayed: :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.