Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja tam na AVASCIE jade już pare lat kilka kompówi darmowy i problemów nie ma :)

Huzio to postaraj sie przybyć :) te lampki za każdym razem w inny mrogu leżą w bagażniku hehe :polew: To fajnie jak będzi edziałać zmieniara a myślę ze tak to będzie na handel :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak w niedziele to moge przyjechać :naughty:

P.S. Jakbyś mógł Grzanek to wpisz mnie na liste :D

Opublikowano

Niedziela godz 17 na czerwonej górze parking po prawej za przystankiem jadąc od kielc pasuje wszystkim? trzeba by sie okreśić już bo trzy dni zostały pany..

Opublikowano

pasuje :good:

Opublikowano

to jest gdzieś przy głównej trasa Kielce-Chęciny czy trzeba gdzieś skręcać??

Opublikowano

tak przy głównej..jak jest ta góra przed chęcinami to zaraz jak na nią wiedziesz i zaczynasz zjeźdźać w stronę chęcin to po prawej jest taki parking w lasku.. tam gdzie pały czasem stoja

Opublikowano

może będę. :good:

Opublikowano

Oczywiście obecność obowiązkowa :decayed:

Opublikowano

Nooo jak Grzanek juz takie wielkie litery zapodal to niema lipy pany zbierać furki i przybywac na zlota..

Opublikowano

Nooo jak Grzanek juz takie wielkie litery zapodal to niema lipy pany zbierać furki i przybywac na zlota..

Nie grzanek tylko ktoś inny :decayed:

szkoda że mnie nie będzie, bo chętnie bym poznał nowych z którymy się nie znam trudno mam Komunie dziś w Kielcach więc trudno będzie jutro przyjechać ale życzę wszystkim udanego spota

Opublikowano

jego post to myslałem ze jego robota :) wiesz zawsze możesz zapić na komuni i zostac do niedzieli :gwizdanie: miesca wystarczy dla wszytskich

/jak ktoś nie przyjedzie będzie BAN grippen :decayed:

Opublikowano

jego post to myslałem ze jego robota :) wiesz zawsze możesz zapić na komuni i zostac do niedzieli :gwizdanie: miesca wystarczy dla wszytskich

zobacze co da się zrobić ale będzie bardzo ciężko

Opublikowano

Pany ma ktoś automapę na południową europę?

Opublikowano

JA:)

Opublikowano

Coś mam ze sobą zabrać??

Ktoś bierze jakiegoś grilla czy cóś w tym stylu?

0604010.jpg

Opublikowano

no właśnie bierze ktoś coś takiego?? bo ja nie mam jaswojego wziąść..

Opublikowano

wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.