Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam po spocie?? ja niestety nie dałem rady :wallbash: :wallbash: sory :embarrassed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grip dawaj po banie- ja jako pierwszy poddam się karze [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 06:12_________________________________________________

JA:)

a będzie chodziła w małej navi?? :mysli: i czy da się dziada skopiować
Opublikowano

Witam.

Koledzy polecilibyście mi jakiś dobry i zaufany warsztat!!

NIe moge dac sobie rady z tym moim silniczkiem, a mechanicy u których bywałem ty wszystko by chcieli wymieniać nie dając gwarancji że bedzie chodzić :confused4:.A części kosztują :wallbash:. Sory jak pisze nie w tym dzilae ale może ktoś pomoże.dzięki.

Opublikowano

ja jeżdzę do ATC z golfel a z audi do NOSBA[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 07:47_________________________________________________a tu pytałeś co to może być?? (Tutaj najszybciej się dowuiesz) do większości mechaników trzeba jechać już z wiedzą co jest do wymiany :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No własnie na forum nic nie znalazłem konkretnego :wallbash:.Jesy wiele rozbiezności, a nie chcę wszystkiego wymieniać po koleji bo to jednak są koszty :confused4:.A tak jak mówisz do mecahników trzeba jechac z wiedza co chcesz zrobiś a oni tylko to zrobią ;(.

Opublikowano

a Karol u nas Nosb ich zapytaj.

Opublikowano

No pany spot był tylko frekfencja :thumbdown: :thumbdown: :sick3::angry::disgust::kwasny:

kolega na warszaskich balchach przybył a tu z TK sie nie chce ooj nie ładnie..

Opublikowano

dobry mechanik jest na Petyhorskiej 14 "Mucharski"

Opublikowano

wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe :mysli:

ja miałem to samo, wywalił mi elektryk całkiem imo i teraz jest spoko.

Opublikowano

wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe :mysli:

ja miałem to samo, wywalił mi elektryk całkiem imo i teraz jest spoko.

pamiętam jak moje B5 paliło raz na 10 strzałów :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 11:25_________________________________________________

No pany spot był tylko frekfencja :thumbdown: :thumbdown: :sick3::angry::disgust::kwasny:

kolega na warszaskich balchach przybył a tu z TK sie nie chce ooj nie ładnie..

:bag:
Opublikowano

czyli jak Adamie powiadasz abym i ja wypierdzielil to immo.... myslisz ze to bedzie dobre rozwiazanie?? :mysli: taka podpowiedz juz slyszalem od jednego kolegi.... hmmmm :mysli:

Opublikowano

kuźwa tylko 4 samochody przybyły, i wtym 3 mozna powiedzieć miejscowi :shocked: brak słów

Opublikowano

kuźwa tylko 4 samochody przybyły i wtym mozna powiedzić miejscowi :shocked: brak słów

cicho cicho :polew: :polew: :polew:

jakby był na WTC to bym dotarł

Opublikowano

może im sie parkingi pomyliły :decayed:

przecież napisałem dość dużumi literami

Opublikowano

może im sie parkingi pomyliły :decayed:

ja już jeden spot taki z Michałem zalicyłęm postaliśmy na WTC a chłopaki sobie na grilu siedzieli :polew: :polew:
Opublikowano

Nie mamy szczescia do tych spotów w TK chyba :decayed: Karol.... pomyśl o tym ,,większym spocie" o ktorym wspominałes.... bedzie kilka sztuk więcej :cool1:

Opublikowano

ale naq parkingu tak jak ten ostatni to możę dotrę :polew: :polew: za miasto ciężko się wyrwać bo i tak prawie mnie w domu nie ma :confused4:

Opublikowano

No to wiecie. ja jestem za ale to Tadek musi zadecydować co do terminu i organizacji ja mu mogę pomóc w przygotowaniu. :good:

Opublikowano

Karolu jak na czerwoną górę nie ma kto przyjechać to kto przyjedzie do Jędrzejowa.. będziemy we dwóch chyba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.