Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

doman dzieki :) Zaraz sobie namierze na mapce jeszcze ;)

no na spocik dzisiaj ( bede na 90%) albo wioska michniów ( obok suchedniowa)

warzyd w **j tzn ile ? :) u mnie musza isc 2-3 warstwy na klape i na tylnia pólke tez troche :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przywioze to sobie zobaczysz. kupilem 22,5 cm x 10 m za 75 zl. jakos drogo to maja. takie srebrne maty soudala :) i wykleilem tylko bagaznik. za drzwi narazie sie nie biore bo jak sie wczoraj nie zebralem to narazie sie nie zbiore. ewentualnie dopiero jak glosniki sie jakies zmieni. to pewnie dopiero po powrocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjade ale dosłownie na kilka miutek :) Niunia rozbebeszona jak zwykle i wstyd :P Jeszcze na staluchach :tongue4: W bagazniku burdel , radia praktycznie nie ma :D Kierunek odpadł :P hehe :) ale zawitam na moment :) A na nastepnym spocie autka nie poznacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze musiałem sie zwijac i nie miałem czasu ... Ale liczebnosc nawet niezła była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ;) Na pierwszym było nas od groma :) A potem kapota :gwizdanie: Sie okaze :) Ja musze w koncu tą moja skorupe poskładac jak nalezy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problem od czego są spoty :th: , Mav3rick vagowanie poszło ale wyszła lekk lipa z pedałem gazu więc nie robiłem nawet wszystkich logów tylko te niezbędne temat rozwojowy jest :mysli: , http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosba_o_analize_po_swapie_z_1z_na_awx-t30346.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek85 :) powiedz mi w jaki dzien robicie spoty u was? jesli sobota to mysle ze jestem w stanie si epokazac bo jestem od piatku na uczelnii :) i gdzie macie to spociki zeby tam trafic bo z mapki mi sie wydaje ze wystarczy ze znajde was gdzies obok stadionu tak ? aha a z tym dwumasem to tak wkleiles czy masz jakies o tym pojecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pojęcie jakieś jest, w końcu u siebie sam rozmontowałem i zamontowałem sprzęgło z dwumasem I troszkę tych rozwalonych kół dwumasowych widziałem :th: spociki są różnie zależy jak sie zgadamy, w sobotę też sie zdarzają. A jeśli chodzi o miejscówkę to jak znajdziesz stadion korony to i znajdziesz naszą miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to panowie ustalajcie następną datę to i ja podbije :) planujemy 3 maja zrobić spota 80tek jak coś to wbijajcie godzina 15 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pojęcie jakieś jest, w końcu u siebie sam rozmontowałem i zamontowałem sprzęgło z dwumasem I troszkę tych rozwalonych kół dwumasowych widziałem :th: spociki są różnie zależy jak sie zgadamy, w sobotę też sie zdarzają. A jeśli chodzi o miejscówkę to jak znajdziesz stadion korony to i znajdziesz naszą miejscówkę.

ok stadion doskonale wiem gdzie jest :)) zatem bedziemy w kontakcie co do terminu :)) i dam znac czy bede napewno :)) a widze ze warto przyjechac do doktora co poslucha uchem dwumasu ehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...