Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

W starachowicach to mało miejsca zeby sie przejechac (przyspieszyc :P ) za to na pewno przetestuje sie głosnosc zawieszenia :D

Spoko damy rade. Jesli nie jutro to kicne w niedziele :) Tylko ciekawe czy da sie mi przejechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz ja mam 23 lata i nie wyglądam na kogos kto ma 60 tys w portfelu na autko :) Chyba lepiej bedzie podjechac moją niz kumpla bmw :D Bo jak zobaczy to bmw to za ch*&a nie da sie przejechac :) A tak to sciemnie ze chce zmienic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam 23 lata i nie wyglądam na kogos kto ma 60 tys w portfelu na autko :) Chyba lepiej bedzie podjechac moją niz kumpla bmw :D Bo jak zobaczy to bmw to za ch*&a nie da sie przejechac :) A tak to sciemnie ze chce zmienic ;)

:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to auto dzisiaj stoi na placu w serwisie opon PRESTO. Nosb to jest zaraz jak wjeżdżasz do Starachowic od strony Skarżyska :naughty:

Oczywiście to jeśli ta RS4 :decayed: na jakiś dziwnych tablicach stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafie ;) Tylko pytanie czy w niedziele bedzie mozna np obejrzec czy na tygodniu ;) A co do tablic to było widac nawet na foto ze nie na polskich ;) Podejrzewam ze kwestia przejazdzki odpadnie ze wzgledu na te blachy (chociaz kto wie :przebiegly: )

PS : ciekawe ile jest rs4 w starachowicach ? :P:naughty::kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski się zdarzają czasem jakieś, erkę to chyba tą jedna widziałem tylko, jest druga RS ale 6 :polew: Nawet S4 w tej nowej budzie po wiosce już lata :D

Jak na taką mieścinę to nieźle :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to kiedy nastepny spocik teraz dlugi wekend przed nami to bysmy sie moze stykneli :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myśleć myśleć kto by chętny był, ja raczej nie dam rady przybyć w długi weekend chyba że..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. parking tego pasazu to jest dobry na lans :polew:. za duzo sie tam ludzi przewija no ale miejsca jest napewno sporo. mogloby byc dobrze tylko czy wszyscy tam trafia... najwazniejsze zeby troche ludzi sie zdeklarowalo i bylo chetnych. moze niech ktos liste zrobi i wtedy wszystko bedzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno trafia :decayed:przeciez nie wierze ze ktos nie byl tutaj chociaz z raz a pozatym pasaz nie jest taki maly :tongue4:....

ja sie pisze daleko nie mam tak jak i ty :)

ładnie to sie lansowac tą astrka w takie zimno bez dachu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie co robić to wbijajcie się 1 maja o 14:00 na parking WTC my tam będziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arszenik a szukałeś na allegro?

aha i jeszcze jedno, parę lat mnie nie było w Kielcach i to miasteczko trochę sie zmieniło i nie wiem gdzie jest pasaż świętokrzyski :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...