Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak taka organizacja ma być to i ja zawitam na 17..

Dudi Dawno my Cie nie widzieli zjawiasz sie w sobotę??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podjechal bym ale jade na dzien dziadka z corkami :) Nie kupiles tej 3.0TDI ze Starachowic co rozmawialismy przez tel,

Opublikowano

dokładnie :good:

Opublikowano

Podjechal bym ale jade na dzien dziadka z corkami :) Nie kupiles tej 3.0TDI ze Starachowic co rozmawialismy przez tel,

Nie kupiłem bo troche z kasą bym sie wyczyścił a wiesz zima to różnie bywa.. odpuszcze temat chyba do wwiosny. lata moze zobacymy:) Swoja droga ciekawe czy sprzedali bo już jej nie widziałem później na allegro

Dzięki koledzy za spocika.. było zimno ale na szczescie wypad na kawe espresso opanował sprawe hehhe :polew:

jak by nie ta kawa chłopaki to nei wiem jakbyscie przetrwali te mrozy :polew:

Opublikowano

o której zwinelscie się??

byłem o 17:50 i niestety nikogo już nie było ;(

byłbym z 20 minut wcześniej gdyby nie to że psiarnia mnie zatrzymała po drodze :disgust:

Opublikowano

Wychodzi na to, że chwile przed Toba pojechaliśmy do karczmy cztery konie. :confused4: :confused4:

Opublikowano

Huzio to wsyztsko wina braku komunikacji :) masz tu numer 504226608 następnym razem nie zginiesz:)

P.S. mamy nadzieję że Cie nie oskubali z dolarów??

Opublikowano

Huzio to wsyztsko wina braku komunikacji :) masz tu numer 504226608 następnym razem nie zginiesz:)

Zapisany :) tu mój jak coś: 503383908

Pisałem do Marcina ale jego też nie było

P.S. mamy nadzieję że Cie nie oskubali z dolarów??

Naszczęście miałem CB włączone i zdążyłem zwolnic

a zatrzymał mnie pewnie o ksenony bo im tak włąśnie dużo czasu poświęcił, ale wszystko ori to nie miał się do czego przyczepić.

Opublikowano

Huzio to wsyztsko wina braku komunikacji :) masz tu numer 504226608 następnym razem nie zginiesz:)

Zapisany :) tu mój jak coś: 503383908

Pisałem do Marcina ale jego też nie było

P.S. mamy nadzieję że Cie nie oskubali z dolarów??

Naszczęście miałem CB włączone i zdążyłem zwolnic

a zatrzymał mnie pewnie o ksenony bo im tak włąśnie dużo czasu poświęcił, ale wszystko ori to nie miał się do czego przyczepić.

No to jakis wyjątkowo szkolony musiał być skoro az 20 minut sie musiał przekonywać hehe.. mnie tez ostatnio sprawdzali o to ale nie miał gośc argumentów do pogadania hehe

Opublikowano

spocik super tylko zimnooo trzeba sie ubierać cieplej ;D :> a gdzie zdj tej kawy hehe ;) ?

Opublikowano

nie wklejam jak ktos bedzie ciekawy niech kupi :polew: sie dowie :>

Opublikowano

juz wiem po co ta woda byla

:>Podawanie wody ma za zadanie umożliwić rozkoszowanie się smakiem esencjonalnego naparu. Należy nią przepłukać jamę ustną w celu "zresetowania" kubków smakowych i oczyszczeniu z wszelkich pozostałości innych smaków. Następnie wypić espresso i cieszyć się w pełni bogactwem jego smaku i aromatu. Podobną zasadę stosuje się również przy degustacji wina. :>

Opublikowano

hehe no to żeś zadegustował :polew:

Opublikowano

koledzy kupie zegary z fisem i manetka w dobrych pieniadzach

Nie ten dział, jakie zegary?

Opublikowano

ja mam budzik do sprzedania prawie nowy ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.