Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NO i było tak :good: 16 autek naliczyłem

I oby na nastepnym nie bylo nas mniej :gwizdanie: .

Grzanek przyslij mi nr .tel do kolektora

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja naliczylem ze przewinelo sie 18 autek :good:

Opublikowano

a ja naliczylem ze przewinelo sie 18 autek :good:

a mnie sie wydaje ze nawet wiecej...
Opublikowano

A tam jedna śtuka w te czy w te, ważne że było sporo autek i ludzi :good: szkoda ze fotek nikt nie zrobił.

Opublikowano

tiaaaa zastanawia mnie jedno-kto byl kim :polew:

Opublikowano

no szkoda że nawet jednej pamiątkowej fotki nie ma... następnym razem trzeba naprawić ten błąd... pozdro dla wszystkich obecnych..

Opublikowano

No o dziwno zebrało sie nas troche :) Mimo kiepskiej pogody :) Ciekawe jak bedzie nastepnym razem ;)

No Ewa ty to od razy było wiadomo kto :tongue4: A ja doszorowałem łapki to byłem cichociemny :decayed:

Opublikowano

No o dziwno zebrało sie nas troche :) Mimo kiepskiej pogody :) Ciekawe jak bedzie nastepnym razem ;)

No Ewa ty to od razy było wiadomo kto :tongue4: A ja doszorowałem łapki to byłem cichociemny :decayed:

no nie da sie ukryc :kox:

no wlasnie,a ja po lapkach szukalam...i kicha :gwizdanie:

Opublikowano

Nie lubie jak mi sie patrzy na rece :polew:

Hihi :P

Ja to ten który naprostował troche atmosfere zeby sie tobą zajeli bo sam byłem w rozmowie z kolegami od 80-tek :wink4:

Opublikowano

Nosb :polew:

nie wiele mi to mowi...

jakies znaki szczegolne...kolorystyczne chociaz...

normalnie zgaduj zgadula :kwasny:

Opublikowano

A jak tak stałas samotnie z boku to kto sie odezwał no kto sie pytam ? :tongue4: Juz nie bede pomagał kobietom bo i tak nie pamietają :polew:

Opublikowano

jakies znaki szczegolne...

porwana kurtka na rękawie :polew: i delikatny zarost :naughty:
Opublikowano

jakies znaki szczegolne...

porwana kurtka na rękawie :polew: i delikatny zarost :naughty:

:polew: :polew: :polew: nie zaowazylam :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:42_________________________________________________

A jak tak stałas samotnie z boku to kto sie odezwał no kto sie pytam ? :tongue4: Juz nie bede pomagał kobietom bo i tak nie pamietają :polew:

mam 3 typy-no moze 4(2 wiem kto to)wiec zostaje 2

o litosci!

za duzo was tam bylo,zeby skojarzyc :embarrassed:

Opublikowano

Delikutasny bo sie spieszyłem na spot :P i nie skrobałem mordy :D A kurtka ? Tą tez mam porwaną ? Bo chyba o czyms nie wiem :D

Opublikowano

a jaki kolor masz tej kurtki? :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam kilka zdjec zrobiłem, ale telefonem :shocked: bede w domu to wrzuce :good:

Opublikowano

Delikutasny bo sie spieszyłem na spot :P i nie skrobałem mordy :D A kurtka ? Tą tez mam porwaną ? Bo chyba o czyms nie wiem :D

a mama mówiła Danielku nie chodź w tej kurtce do garażu :naughty:
Opublikowano
  • Autor

bd945d29f9aea36amed.jpg

i

82b29b1966df083fmed.jpg

Opublikowano

Co za idiota robił te zdjecia ? :polew: W sumie lepsze takie niz zadne ;)

Ale nie tą porwałem w garazu :D tylko moją drugą :P

Tą mam koloru hmm :mysli: bordo-krem ? :D

Opublikowano

Tą mam koloru hmm :mysli: bordo-krem ? :D

no to juz wiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.