Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja się na 14 piszę-aparat też wezmę jak każdy to każdy :kox: bdzie galeria jak złoto :evil: . miejmy nadzieję że 14 już na plusie będzie.

grzanek dzięki za servis. komp robi robił robote na spociku :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
witam koledzy

gratuluje udanego spota tez sie wybieralem ale nastepnym razem postaram sie dojechac

czy ten parking jest na przeciwko liceum im. Żeromskiego?

do zobaczenia

nie,na przeciwko cmentarza

:good:

Opublikowano

jak sie wyrobie z opłatami to na 14 sie pisze:) póki co moje Quattro uziemione w garażu stoi:( ... dzięki grzanek za serwisik airbaga.. :good: Pozdro dla wszystkich! !

Opublikowano

radyjko to blaupunkt ale dokladniej to nie wiem wezme na spota jesli sie odbedzie to zobaczymy [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:13_________________________________________________a jak na rzaie to jest na 4

1,grzanek

2,warzyd

3,marcin607

4,i ja

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki znacie jakiś sposób na odszamanienie samochodu dziś znowu mi koleś przyłożył w lewy tył 2 x w ciągu 2 tygodni w to samo miejsce.....

Opublikowano

grzanek musisz się się do Bożka Audi pomodlić możę pomoże :notworthy: . tyle dorze żę jeszcze go nie pomalowałeś.

Opublikowano
  • Autor

Heh no dobrze że nie pomalowałem. Ale auto musi stać bo lampa się rozpadła całkiem.

Opublikowano

ale wku... bym się zdrowo jakby mnie ktoś moje zielone dojechał!! agresja 500.

to kuruj autko szybko a tego typa trzeba było :bicz:

Opublikowano
  • Autor

Kuruje kuruje ale potrzebuję na gwałt lewej lampy po pierwszym lifcie jak ktoś miał albo słyszał..

Opublikowano

Ja mam chyba jeszcze.

Opublikowano

Chłopaki znacie jakiś sposób na odszamanienie samochodu dziś znowu mi koleś przyłożył w lewy tył 2 x w ciągu 2 tygodni w to samo miejsce.....

Grzanek jeśli się nie podstawiasz :mysli: to musiał ktoś na ciebie urok rzucić :kox: Podobno w takich przypadkach pomaga częste spożywanie wyciągu z dębowego szyszka :polew: a później spluwanie przez lewe ramie :sick3:

A na poważnie grzanek współczucie dla ciebie i twojej fury, mam nadzieje że kupra za bardzo ci nie przestawili, a chłopaki proszę mnie też dopisać na listę spota.

Opublikowano

no to jets juz nas 6

1.grzanek85

2.warzyd

3.marcin607

4.kar_sci

5.siniakTDI

6.i ja[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:26_________________________________________________grzanek a co tylnej wycieraczki to juz ktos probowal odgiac ta gume i ja rozciol i powiem Ci szczerze, ze zadnych spalonych przewodow nie ma a wycieraczka jak drzialala caly czas tak dziala juz nie wiem co mam robic co to moze byc a rozprowac wszystkie przewody z tylu to chyba nie jest dobre rozwiazanie?

Opublikowano

Też się przyłącze choć po raz pierwszy się przyznam ...

PS. brać grila??? kiełbaskę itp.

Opublikowano

no no,moze uda sie pobic ostatnia statystyke :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

może, może :good:

Opublikowano

Nie wiem czy nie mam w garazu luznej takiej :> A pytałas u chłopaków na maja ? Centralnie naprzeciwko wiaduktu maja mały sklepik :) Powinni zamówic jesli nie bedzie od reki ;) Rano bede w ska to sie zorientuje u nich bo stały klient jakby nie patrzec :decayed:

Opublikowano

pytalam powiedzieli mi,ze jedenej sztuki im sie nie oplaca zamawiac-no ale wiadomo jakto jest jak baba przyjdzie... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Która chcesz ??

5b3aac85d2ca08afmed.jpg

wybierz numer:)

b67427ef55e4b108med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.