Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

to ja się na 14 piszę-aparat też wezmę jak każdy to każdy :kox: bdzie galeria jak złoto :evil: . miejmy nadzieję że 14 już na plusie będzie.

grzanek dzięki za servis. komp robi robił robote na spociku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak sie wyrobie z opłatami to na 14 sie pisze:) póki co moje Quattro uziemione w garażu stoi:( ... dzięki grzanek za serwisik airbaga.. :good: Pozdro dla wszystkich! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko to blaupunkt ale dokladniej to nie wiem wezme na spota jesli sie odbedzie to zobaczymy [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:13_________________________________________________a jak na rzaie to jest na 4

1,grzanek

2,warzyd

3,marcin607

4,i ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki znacie jakiś sposób na odszamanienie samochodu dziś znowu mi koleś przyłożył w lewy tył 2 x w ciągu 2 tygodni w to samo miejsce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek musisz się się do Bożka Audi pomodlić możę pomoże :notworthy: . tyle dorze żę jeszcze go nie pomalowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no dobrze że nie pomalowałem. Ale auto musi stać bo lampa się rozpadła całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wku... bym się zdrowo jakby mnie ktoś moje zielone dojechał!! agresja 500.

to kuruj autko szybko a tego typa trzeba było :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruje kuruje ale potrzebuję na gwałt lewej lampy po pierwszym lifcie jak ktoś miał albo słyszał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki znacie jakiś sposób na odszamanienie samochodu dziś znowu mi koleś przyłożył w lewy tył 2 x w ciągu 2 tygodni w to samo miejsce.....

Grzanek jeśli się nie podstawiasz :mysli: to musiał ktoś na ciebie urok rzucić :kox: Podobno w takich przypadkach pomaga częste spożywanie wyciągu z dębowego szyszka :polew: a później spluwanie przez lewe ramie :sick3:

A na poważnie grzanek współczucie dla ciebie i twojej fury, mam nadzieje że kupra za bardzo ci nie przestawili, a chłopaki proszę mnie też dopisać na listę spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jets juz nas 6

1.grzanek85

2.warzyd

3.marcin607

4.kar_sci

5.siniakTDI

6.i ja[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:26_________________________________________________grzanek a co tylnej wycieraczki to juz ktos probowal odgiac ta gume i ja rozciol i powiem Ci szczerze, ze zadnych spalonych przewodow nie ma a wycieraczka jak drzialala caly czas tak dziala juz nie wiem co mam robic co to moze byc a rozprowac wszystkie przewody z tylu to chyba nie jest dobre rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie mam w garazu luznej takiej :> A pytałas u chłopaków na maja ? Centralnie naprzeciwko wiaduktu maja mały sklepik :) Powinni zamówic jesli nie bedzie od reki ;) Rano bede w ska to sie zorientuje u nich bo stały klient jakby nie patrzec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...