Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale to ta niedziela czy następna bo się pogubiłem :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to ta niedziela czy następna bo się pogubiłem :)

:kox: następna :)

Opublikowano

ja myslalam ze ta :polew:

bo chyba na ten tydzien byl planowany spocik?

a nastepna niedziela to juz z jajkami

Opublikowano

ja myslalam ze ta :polew:

bo chyba na ten tydzien byl planowany spocik?

a nastepna niedziela to juz z jajkami

Robicie moze spota w swieta? :) Bede w Kielcach... :cool1:

podbijam, też będę w okolicy :cool1:

święta są za tydzień :cool1:

Opublikowano

Jarko,tak tak :)

ale chlopaki sie zastanawiaja jeszcze nad wczesniejszym spotem i cos wymyslec nie moga ;)

Opublikowano

Moze i ja podbije ;)

Opublikowano
  • Autor

NO dobra to może przyszła wielka niedziela kto by się pisał??

Opublikowano

no cały czas była mowa o 5 czyli jutro ale jeśli pasuje wam bardziej ta wielka niedziela za tydzień to może być..:) mi pasują obie choć sie szykowałem na jutro :) także piszcie szybko jak komu bardziej odpowiada jutro czy za tydzień?

Opublikowano

Mi to lotto :) Ale chyba za tydzien juz bedzie ;)

Opublikowano

na następną niedzielę możecie mnie pisać mur-wiedziałem że bez marcina nie zrobicie spota :polew: :polew:

Nosb szacunek za fElunie :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ok to umawiamy się na następną niedziele czyli 12.04.2009 rok tak żeby już wątpliwości nie było:) wpisywać się na liste:

1 Tposejdon

2 mARCIN607

3 grzanek85

4 Nosb

tyle sie doszukałem chętnych na tą świąteczną niedziele.. dopisywać się... co do dzisiaj to ja podjade wieczorkiem na WTC :) kto będzie to będzie :) a na większy spocik umawiamy sie na za tydzień :)

Opublikowano
  • Autor

JA koło 19 mogę zawinąć na WTC może ktoś jeszcze będzie....

Opublikowano

No to i ja sie pojawię za tydzień :)

Jak ktoś by chciał ramki od Kercziego to pisać, przywiozę :naughty:

Opublikowano

ja jestem na 99% :good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 23:52_________________________________________________Panowie na ktora w tą niedziele ? I powiedzcie mi standardowo WTC ? Nie ma gdzies w okolicy jakiejs fajniejszej miejscowki ? :) Jakis lasek , woda :D Byle plaski jak stol wjazd no chyba ze mnie wniesiecie autem ;)

Moze gdzies pod CK ? Echa lesne przy E-seven albo cos :) Okolice debu bartka :) Samsonow ? Nie wiem :D

Opublikowano

ja proponuję godzinę 17-18 żeby każdy się wyrobił

Opublikowano

Mi to rybka jaka godzina :)

Opublikowano

Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji

a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto?

cos mi :audi: glupieje :confused4:

zwiechy ma jakies przy odpalaniu

Grzanek-Ty cos mowiles kiedys o tym odpalaniu-ze cos z ta kierownica chyba trzeba potrzachnac...

Opublikowano

Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji

a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto?

cos mi :audi: glupieje :confused4:

zwiechy ma jakies przy odpalaniu

Grzanek-Ty cos mowiles kiedys o tym odpalaniu-ze cos z ta kierownica chyba trzeba potrzachnac...

Ach te dziewczyny tylko im potrzachanie w glowie :banan3::boobs::sexinbed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.