Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji

a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto?

cos mi :audi: glupieje :confused4:

zwiechy ma jakies przy odpalaniu

Grzanek-Ty cos mowiles kiedys o tym odpalaniu-ze cos z ta kierownica chyba trzeba potrzachnac...

Ach te dziewczyny tylko im potrzachanie w glowie :banan3::boobs::sexinbed:

Dudi....glodnemu chleb na mysli widze...

:bicz2:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji

a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto?

cos mi :audi: glupieje :confused4:

zwiechy ma jakies przy odpalaniu

Grzanek-Ty cos mowiles kiedys o tym odpalaniu-ze cos z ta kierownica chyba trzeba potrzachnac...

Ach te dziewczyny tylko im potrzachanie w glowie :banan3::boobs::sexinbed:

Dudi....glodnemu chleb na mysli widze...

:bicz2:

Sory jesli urazilem :rose::cool1:
Opublikowano

Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji

a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto?

Przywiozę kilka rameczek więcej, może ktoś jeszcze sie skusi - kasa do mnie :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:35_________________________________________________Aha, godzinę 18.00 nie wcześniej plizzz :rolleyes:

Muszę się na rodzinę trochu napatrzeć no i do Kielc dojechać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ewa jak nie chce CI odpalić to spróbuj kilka razy wsunąć i wysunąć kierownicę. Ale i tak wkońcu trzeba by to rozebrać i naprawić :good:

Opublikowano

no ja sie pisze na 100 % :) tak na 18 chyba będzie wsam raz każdy zdaży dojechac hm?:) pasuje wszystkim?

Opublikowano

Ewa jak nie chce CI odpalić to spróbuj kilka razy wsunąć i wysunąć kierownicę. Ale i tak wkońcu trzeba by to rozebrać i naprawić :good:

a od czzego to tak sie dzieje?
Opublikowano

Immo :) Nie laczy ;) Powszechny problem sam przerabialem ;)

Opublikowano

chyba kazdy się z tym piekielnym immo użerał już :decayed:

Opublikowano
  • Autor

JA nie miałem tego problemu:) , co by nie było to jest opis na forum jak to wykonać http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html

Opublikowano

JA nie miałem tego problemu:) , co by nie było to jest opis na forum jak to wykonać http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html

dzieki za linka

ale jak dla mnie to czarna magia

i brak odpowiednich narzedzi :gwizdanie:

musze poszukac kogos "chetnego"do roboty tego :cool1:

Opublikowano

Jak nie znajdziesz to moge pomóc w wolnej chwili... Czyli jakis weekendzik...

Opublikowano

Jak nie znajdziesz to moge pomóc w wolnej chwili... Czyli jakis weekendzik...

i już się chętny znalazł-ja do elektryka musiałęm odstawić :wallbash:

a teraz drugi temat-spot niedziela godzina 18 WTC?? jakbyśmy się juz ostatecznie umówili dzisiaj byłaby malina

Opublikowano
  • Autor

No to kto będzie na 100% na 18-stą??

Opublikowano

ja tez chyba podbije bo co mam w domu sie kisic... Grzanol pamietaj o LCD :P

Opublikowano
  • Autor

o widzisz muszę wrzucić do bagażnika bo tak to zapomnę....

Opublikowano

No to kto będzie na 100% na 18-stą??

JA :decayed:

Opublikowano

Ach te dziewczyny tylko im potrzachanie w glowie :banan3::boobs::sexinbed:

:polew: :polew: :polew:

Zwłaszcza, jeśli są skorpionkami :naughty::wink4:

No to kto będzie na 100% na 18-stą??

Ja pewnie tak na 90% :decayed: kolegów odwiedzę :>

Opublikowano

Ja będe na 100 % :)

Opublikowano

będę na 100%

a tak przy okazji obsłuchamy moje piski kiedy stoję i kręcę kierownicą. Zaczęło piszczeć od kiedy się ciepło zrobiło :angry:

i znowu inspekcję trzeba usunąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.