Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja raczej bede :)

PS : suhy mam kogos kto ci porzadnie spoleruje autko :) Cena to 250 zl moze nie tanio ale chlopaki nie odwalaja fuszerki : wala sciernym i dopiero polerka a nie na odwal sie sama pasta :) Wiec op takim zabiegu wszystki plytkie rysy znikaja . Ja bede im niedlugo swoja wstawial.

Jak cos to wal do mnie dam Ci namiary.

Suhy zabierz sie z plastuchem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogion czemu jak jedziesz przez Hucisko to nie staniesz na gawede :wink4:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 20:20_________________________________________________

kupy nie będzie, spot przecież zaplanowany niedziela 17 na zalewie w borkowie koło tamy..

No to fajnie tez bede ,jak tam pompki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi przewieziesz mnie tym twoim dieselkiem :) zobacze jak to gna z ciekawosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi przewieziesz mnie tym twoim dieselkiem :) zobacze jak to gna z ciekawosci :)

Nie ma sprawy :kox: ale szalu niema :cool1: to tylko disel :> tak ze nie oczekuj zbyt wiele . Gdybys mial 1.6 to moze moglbym Cie przez chwilke uszczesliwic ale ty ma 1.8TQ ponad 200KM wiec w jaki sposob moge sie rownac ze swoim klekotem do twojego pocisku :wink4: Jedyny plus na moja korzysc to spalanie i kasa jaka trace na paliwo grzanek wie ile ja kasy trace na paliwo :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie tez bede ,jak tam pompki

Udało mi się znaleźć pompke z takim samym oznaczeniem jak moje i chodzą idealnie, tak że dudi podrzuce ci jutro te twoje.

Ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek robia to chlopaki troszke za blizynem. Wlasnie odebralem od nich zderzak i klape z malunku i jestem zadowlony (a kazy wie ze z malo ktorego lakiernika sie jest zadowolonym :naughty: ) Co prawda malowali bez komory ale jest ladnie polakierowane :) Jakos niedlugo beda mi malowali przedni zderzak i wtedy cala wypoleruje u nich :)

dudi spoko :) tak po prostu z ciekawosci mi chodzi :) Nigdy z nikim nie smigalem mocnym dieslem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś nie wie jak na spota trafić to może sie podpiąć do mnie bo będę przez Kielce leciał:) musze zahaczyć o praktikera :P także możemy sie umówić o 16.30 na WTC jak ktoś chce i podbije po was..

No jak tak wszyscy dopiszą to niezła frekwencja sie zapowiada.. ale nie chwalmy dnia przed zachodem :P

P.S. niestety grilla nie będzie bo zajęty dziś.. ale gorąc taki to i sie jeść nie chce tylko woody woody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie bal samcow :confused4::kox:

Jeszcze grila nie bedzie :wallbash: to ja przywioze chociaz paczke biszkoptow i orezade :decayed: [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 11:14_________________________________________________Fajnie bylo , dzieki Nosb za przejazdzke niestety 100KM roznicy robi swoje .Chociaz powiemm ci ze i moja tez chyba nie chodzila tak jak powinna . :cool1:

Grzanek naladuj baterie do laptopa to przyjade kiedys i zrobimy logii bo faktycznie toto nie jedzie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:27_________________________________________________huzio00 tobie tez to calkiem przyzwoicie chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi objadlo Ci sie :D 100 KM to raczej nie bedzie roznicy :) moja dupohamownia ci to mowi :) hehe :) BTW : wariat drogowy jestes :P Pozatym w tych dieslach wszystko pieknie tylko te krotkie biegi itp... niby liczby a sie trzeba tymi biegami namachac :wallbash:

no a huzio dzielnie sie trzymal z nami ;) my odbilismy po drodze na mala sesyjke :)

Plastuch a ty :punish:

Miejscowka bardzo fajna. Co prawda kawalek odemnie ale a sie przezyc ;) I ile dupeczek :D haha :D tylko sie ogladac :D hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi objadlo Ci sie :D 100 KM to raczej nie bedzie roznicy :) moja dupohamownia ci to mowi :) hehe :) BTW : wariat drogowy jestes :P Pozatym w tych dieslach wszystko pieknie tylko te krotkie biegi itp... niby liczby a sie trzeba tymi biegami namachac :wallbash:

no a huzio dzielnie sie trzymal z nami ;) my odbilismy po drodze na mala sesyjke :)

Plastuch a ty :punish:

Miejscowka bardzo fajna. Co prawda kawalek odemnie ale a sie przezyc ;) I ile dupeczek :D haha :D tylko sie ogladac :D hehe :D

No to zapodajcie jakies foto z tej sesyjki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daniel za przejażdżkę, jednak te 150 koni różnicy robi swoje :decayed:

Tyle odemnie :

93096ee43ea6ba6dm.jpg 319c6d8e40435ee1m.jpg ade056f6a962c6cam.jpg b3323b547243ed6fm.jpg f4386c5cb1c59d4em.jpg 3f82b59185185957m.jpg c08232d85485dd4fm.jpg 337eb3faaa146905m.jpg

Miejscówka dobra, fakt nie ma zasięgu, ale dziewoje fajne :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...