Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

aj pier%^&icie z tymi mocami ;) 3a jechac na hamownie to bedzie wiadomo ;) Bo generalnie to wiecie o co chodzi ? :)

Po co ci zasieg jak dupeczki sa ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No przecie jaja se robię z tą mocą, na mnie to nie robi wrażenia :naughty:

Tynio szukał zasięgu mimo dupeczek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przyjechać :tongue4:

Ktoś tam miał aparat to niech wrzuci ja siedziałem na murku nie miałem co robić to pstrykałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj pier%^&icie z tymi mocami ;) 3a jechac na hamownie to bedzie wiadomo ;) Bo generalnie to wiecie o co chodzi ? :)

Po co ci zasieg jak dupeczki sa ? :polew:

Jak na moje oko to ty tam bedziesz mial kolo 378KM . Wiesz co teraz tak mysle ze nastepnym razem sie przejedziesz za fajera . Bez dzieci bo tak to widzisz poplakaly sie szkraby :wink4: A jak wracalismy to mnie ta mlodsza caly czas podpuszczala zeby was wyprzedzic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a huzio dzielnie sie trzymal z nami

Na tyle ile dawałem rady to się trzymałem :)

Chodź brakuje mi troszke do was :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

froger nie robi wrazenia a pewnie sE skore zedrzesz zaraz :polew:

Eno mysle ze sie skladzik zbierze jakos ? :>

heh najpierw plakala : "wolniej tato" a potem podpucha... Ach te kobiety :tongue4: Od dziecka niezdecydowane ;)

Jakbym mial jechac ta jak ty tam to bys mnie nie wyprzedzil Chociaz to juz jest wtedy silowanie sie na glupote a nie aut ;):) Pozatym wiazlem dwoch przedstawicieli wymierajacego gatunku nadludzi pospolitych i w ich nasieniu nadzieja na ratunek swieta wiec musialem ich dowiesc w calosci :polew: :polew: :polew: :polew:

Huzio mialem raz AAH w b4 osce to robil robote :) Masz tam staga ? Nastepnym razem zajrze Ci w ten gaz troszke :) Ale w sumie sie ladnie twoja odpycha tez :)

Powiem wam ze hamowanie z 230 przed zakretem troche mi zajelo :wallbash: Grzanek :notworthy: pamietaj o jarzmach dla mnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym wiazlem dwoch przedstawicieli wymierajacego gatunku nadludzi pospolitych i w ich nasieniu nadzieja na ratunek swieta wiec musialem ich dowiesc w calosci :polew: :polew: :polew: :polew:

No tak swieta racja :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch a ty :punish:

No wiem że tylko mi :bicz3:

Oficjalnie przepraszam że się nie stawiłem. Bo bym wam pokazał jak się jeździ :decayed:

Dziś prawie audiczke stracił :confused4: Od czołowego zdeżenia dzieliły mnie centymetry, prawie do rowu musiałem gościowi zjechać :kwasny:

Z ostrowca wracałem i jaoś po tym mi ochota przeszła na dalsze podróżowanie :shocked: Pewnie w nocy nieusne

A Ty Nosb to jesteś :friends::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzio mialem raz AAH w b4 osce to robil robote :) Masz tam staga ? Nastepnym razem zajrze Ci w ten gaz troszke :) Ale w sumie sie ladnie twoja odpycha tez

B4 z AAH też się trochę najezdziłem do tej pory ma ją mój brachol :cool1:. a co to takiego ten stag?? bo ja to zielony jestem w tych tematach ;( :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3a bylo zawrocic, dogonic typa i dac mu z liscia :tongue4: To chyba nauczka za ten motocykl w lesie co ? Jak myslisz ? :przebiegly:

Huzio stag to instalka :) Nie wiesz jaki masz sterownik ? :)

Panowie ogarniac znow date spota !

Poki ladna pogoda mozna sie "spocic" bo bedzie zima to temat zamarznie na amen :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale jak zauważyłem że się niezmieszcze to zwolniłem i niepchałem sie dalej :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 23:32_________________________________________________ja tam moge i jutro :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dzisiaj miales byc :P A jaki glosny byles ze przyjedziesz :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dzisiaj miales byc A jaki glosny byles ze przyjedziesz

no moja wina :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym wiazlem dwoch przedstawicieli wymierajacego gatunku nadludzi pospolitych i w ich nasieniu nadzieja na ratunek swieta wiec musialem ich dowiesc w calosci :polew: :polew: :polew: :polew:

No tak swieta racja :polew: :polew:

szydercy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wielki dzień koniec dwu miesięcznego projektu Honda H22A dziś pierwszy odpal i przybędzie w kielcach 200 konny potworek o wadze 800kg:) oto parę fotek z podłączenia kompa do silnika (działo sie:))

0a186777c381573emed.jpg

e47c0cee77ddab5bmed.jpg

f2caf39e4f0174acmed.jpg

a35f517b8866a5b9med.jpg

44933f4696106d8cmed.jpg

6e3a7e7678f79c18med.jpg

8d93edc093e82c55med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak bo narazie jeśli klient nie zainwestuje będzie ciężko z trakcja, o bezpieczeństwo będzie dbała klatka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...