Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile się spodziewacie autek :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kilka osób ma być, ale jak się skończy zobaczymy

No to kolejnych dopisujemy..

1. Suhy

2. Tposejdon

3. ciahciah

4. huzio00

5. michał-oracz

6. Nosb.. no temu damy kredyt zaufania bo szuka więcej koni pod macha i teraz próbuje je tam wszystkie okiełznać hehe ale liczymy że dotrze

7. mARCIN607

8. Doman13

9. SiniakTDI

10.

11.

12.

[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 16:16_________________________________________________Kolego kar_sci widziałem autko pod makro w niedzielę-myślałem że to eska przez chwilę-fajnie się prezentuje
Opublikowano

mARCIN607 dziekuje bardzo. Niestety teraz musi byc na zimowych 15" felach. A co do S-ki to takowe oznaczenie posiada:P

Opublikowano

Nie zampomnijcie o aparacie:D Fota pamiątkowa musi być;)

Opublikowano

kto bedzie autem po lifcie i nie boi sie wpuscic mnie i grzanka do srodka na chwile ze srubokretem ? :naughty::decayed:

Opublikowano

kto bedzie autem po lifcie i nie boi sie wpuscic mnie i grzanka do srodka na chwile ze srubokretem ? :naughty::decayed:

Ja bym się bał :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie ma czego najwyżej nie odpali:P

Opublikowano

moze po 17 zawitam do was w niedziele na spot :guma:

Opublikowano

NOSB:D Ja mam polifta:D Balbym się Was wpóścić ogólnie... a Wy chcecie jeszcze ze śrubokrętem:... :polew:

Opublikowano

kto bedzie autem po lifcie i nie boi sie wpuscic mnie i grzanka do srodka na chwile ze srubokretem ? :naughty::decayed:

a macie srubokret??? bo z tym bywa problemos.... :tongue4:

ciekawe czy sie znajdzie taki,co was wpusci...jeszcze obu na raz.... :strzal::oczko:

Opublikowano

Krysia siedz cicho :P Twoje juz pali :decayed:

Suhy masz pozamiatane :) Mamy srubokret i nie zawachamy sie go uzyc :)

A serio potrzeba nam na chwile wyjac licznik , wlozyc moj i zaprogramowac go pod moj kluczyk u kogos w aucie :) Takze w sumie nic nie zepsujemy :):mysli:

Ewa skoro nas bedzie dwoch nie bedzie mial wyjscia :naughty:

PS : suhy gdzie dzisiaj parkowales ? Nie masz reji z 99 ? :D

Opublikowano

chłopaki potrzebuje pomocy coś mi sie dzieje z autem jak odpalam to czasami tak jakby palił nie na wszystkie cylindry a do tego go delikatnie wtedy rzuca wymieniłem świece i nic co to może być

Opublikowano

a jaki masz silnik

Opublikowano

a masz napięcie na wszystkich kablach do świec żarowych

Opublikowano

Suhy luknalem do Ciebie w profil... Mozesz spac spokojnie nie przydasz nam sie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.