Spociki w Kielcach

• Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no niestety jeszcze w garażu lezy zderzaczek i sie przepotwarza:) chce zrobic tak zeby już wszystko naraz założyć żeby go nei ściągac juz.. zostało pospawać orurowanie dolotu zamontować halogeny i instalacje pod oświetlenie halogeny i spryski zrobic no i wykończyć i pomalować :).. wszystko już kupione tylk ona pogode czekam bo nei chce sie pod mokry włazic nawet... ale mam nadzieje że już niebawem będzie do oceny:) co do spota to co mówcie czy wam pasuje ten 25..

MI pasi, chłopaki jak by ktoś miał passata 1.9 tdi 98-2000 rok to był bym zainteresowany ale tylko czymś ładnym bo do dla wujka

no pucowac sie na spota :) to co? miejsce to co zawsze parking na ściegiennego a godzinka moze 17?? pasi?

Ja ma rozgrzebane drzwi pasażera za kierowcą bo musiałem dobrać się do rdzy która wyszła pod listwą.

Położyłem dopiero podkład, więc się wstydzę tak pokazać.

A poza tym jutro w Samsonowie jest impreza zaczyna się to wszystko o 16.00

1 rekonstrukcja bitwy w samsonowie 6 września 1939r

2. walka odziału majora Hubala z niemcami

3. rekonstrukcja uwolnienia przez odział AK aresztowanych przez niemców mieszkańców okolicznych wiosek

4. bitwa oddziałów AK z niemcami w dniu 5 października 1943r

Nie mogę opuścić takiej imprezy. Jadę do samsonowa. Jak ktoś chętny to zapraszam.

grzanek narazie wszystko hula mam nadzieje ze bedzie ok , dzieki wielkie :hi: kurna nie powiedziales mi ze jest spot i nie wiedzialem :gwizdanie:

Spot się odbył ale jakoś nie było wszystkich co się deklarowali :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Było nas 8 audiczek, dwie niestety szybko odjechały zanim zdjęcia zostały zrobione

d0c025189007cfbamed.jpg

bc5067e9d5eb2a05med.jpg

e3d8f3c091e21bb5med.jpg

8d928cbac1618a05med.jpg

Jutro 15 grill na brodach się odbędzie-przyjeżdzajcie-w ostatniej chwili piszę p[onieważ dopiero dograna sprawa do końca jest

chłopaki mamy zaproszenie od klubu omega i honda Polska jutro na grilla jak ktoś chętny to jutro o 14 na Tesco na ostatnim piętrze zbiórka

Zapraszam wszystkich może więcej się nas w końcu zbierze może być fajnie[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 18:48_________________________________________________Pisać się kto chętny nie chce być jedynym który będzie reprezentował nasz klub