Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Sie ma .Trochę mnie tu nie było a tu same zmiany ;) jakies nowe news-y widzę.

E innej marki to ja nie chce ;) A to tylko tak mi łazi po glowie :) Musiałbym najpierw moje dobrze sprzedac :) A w sumie nie wiem czy uda mi sie potem trafic jakąs fajna C5 :mysli:

Tradycja nakazuje aby był Opel :wink4:, ale rozsądek dobrze podpowiada ,że stanowczo :audi::quattro: Zastanów sie dobrze czy nie lepiej zostawić to masz co i wpakować trochę pln-ów ,bo jest potencjał w aucie i jest czym polatać.Chyba ze masz jakiś tajny plan i na spociwo się wtoczysz nową kabiną. :th:

Z tym śniegiem to jest teraz naprawdę poj... ale na spocik też jestem chętny. Jeśli chodzi o Q to za***ista sprawa żałuje że wcześniej o takim napędzie nie pomyślałem pzdr :th:

Spoko załuje ok 99% osób które mają ośkę na czele ze mną :confused4: Poza tym jestem za spoceniem jak najbardziej też ale dopiero po weekendzie mam czas, więc jak bedzie coś w tym terminie to jestem obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tradycja nakazuje aby był Opel :wink4

A widziałes opelka z Q ? :D

Tia kazdy Quattro ;) A wiecie tez ze autko ma wieksze spalanie , słabsze osiagi przy tej samej mocy i wiecej czesci które moga sie zepsuc ? ;)

Zastanów sie dobrze czy nie lepiej zostawić to masz co i wpakować trochę pln-ów

Nawet nie wiesz jak mocno sie zastanawiam :)

Jakby jakis spocik był to raczej jestem. Ale cos mało chetnych ... :foch: ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage cuda wyczyniane z Kadetem :cool: wcale bym sie nie zdziwił gdyby w okolicy zaczął krążyć ,Opel z :quattro: może nawet pierwszy w Polandzie.

Z quattro wiadomo cos za coś....

Faktycznie coś spotowe towarzystwo się rozjechało , a tak na marginesie ktoś z kieleckiej ekipy jedzie na zlot do Wisły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kielcach na spot zawsze jestem chetny. mozna by cos zrobic. a jakby snieg do tego byl to byloby bardzo fajnie. tylko cos krucho z nim teraz. zabraklo jakby. jak cos chcecie robic to piszcie. ja sie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wisły ? A bedzie Brodka ? :embarrassed: hehe :)

Brodka to nie wiem czy bedzie......ale Malysz napewno..... :D:polew:

Tak,tak na pewno wpadną oboje a całość balangi odbędzie się w ośrodku prezydenckim , tym co go tak pieczołowicie Kwaśniewski odnawiał...... :cool: dla a4-klubu oczywiście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie wy wszyscy znikliście, nikt nic nie piszę nie odzywa sie co tam ze spocikiem kminimy coś przed świętami :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,

Nie planujecie jakiegos spota na dzien przed Wigilią? (niedziela)

Akurat bede wtedy w Kielcach to bym wpadl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... wlasnie! polatalbym na sniegu z checia :P na mazowszu niestety go nie widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach też go nie ma tylko deszcz deszcz i deszcz ale i tak można zrobić spocik w Galerii tylko potrzeba chętnych, a ich coś ostatnio brakuje :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze dzien przed wigilia (niedziela) mogloby sie zebrac te pare osob chociaz, najlepiej do poludnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie snieg to sie pisze :D Ale do slizganka to moze parking za praktikerem ? Tam zawsze pusto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o parking za praktikerem to chyba Nosb dawno w Kielcach nie byłeś zbudowali tam market z dywanami :polew:, więc miejsca już tam nie ma ale zawsze sie coś wymyśli.

ps. Nosb co z tymi przetwornicami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o parking za praktikerem to chyba Nosb dawno w Kielcach nie byłeś zbudowali tam market z dywanami :polew:, więc miejsca już tam nie ma ale zawsze sie coś wymyśli.

Nie widzę problemu zawsze mozna ustalić jakiś tor miedzy dywanami i trochę pohasać autem ;) jak będzie jakiś termin na spot to też wpadnę skatować moje pudło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...