Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No a ja mam 2001 :( I zero farby na przyciskach od klimy i radia :decayed: Kij bedzie pretekst do 2 din ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No a ja mam 2001 :( I zero farby na przyciskach od klimy i radia :decayed: Kij bedzie pretekst do 2 din ;)

wal smialo do Czakiego po czesci :wink4:

Opublikowano

lepsze zero farby w b6 niż emerytalny środek w b5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skonczcie juz :) B5 nie ma glupiego srodka ( chociaz fak totalnie seryjny z 95 jest slaby ). Ale mozna miec tam calkiem przytulnie jak u mnie :)

Opublikowano
lepsze zero farby w b6 niż emerytalny środek w b5 decayed

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie sa takie drogie plastiki.

klimatronic 1 din kosztuje 100 zł

Opublikowano
  • Autor

Ja juz kupie od razu 2 din zeby pionka wsadzic z eks b5 :) Pozatym nie mam tragedii. Najgorszy panel klimy wlasnie mam.

Opublikowano

W moim tylko włącznik świateł się wyciera,reszta plastików jak nowa,a wnętrze niema łatwego życia,przy trójce dzieciaków.

Do tego jeździły nim niedawno do szkoły, przedszkola,na szczęście te czasy minęły i można auto porządnie wyprać. :cool1:

Muszę wymienić osłonę głośnika w drzwiach pasażera,bo Gośka dziurę szpilką zrobiła :disgust:

Co by nie mówić w b5 pięć wstydu nie miałem,chyba nie było bardziej wypasionego środka dobrze się tam czułem,jednak źle się wsiadało i wysiadało,wyraźnie trudniej jak w B6.

Opublikowano

Ja juz kupie od razu 2 din zeby pionka wsadzic z eks b5 :) Pozatym nie mam tragedii. Najgorszy panel klimy wlasnie mam.

Nosb a niee chcesz wsadzić tam RNS-E ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:no: to mam i to bedzie a nie jak u kazdego rns-e :P Nadmieniam ze nie interesuje mnie ilosc blutaczy , czujnikow piardow automatycznie uchylajacych okno i mieczy laserowych z zapalniczki :) Mam troche inne cele i potrzeby :)
Opublikowano

Właśnie myślę podobnie,najważniejsze,to żeby było wygodnie,a gadżety często utrudniają podróż,z nawi każda droga jest dłuższa,nie mam zamiaru jeździć nawet z CB. Chyba jako jedyny nie maiłem go na zlocie i zero fotek zero punktów,a chwilę 220lecieliśmy,bo Lodówa próbował jakieś dziwne manewry swoim kondonem :decayed:

Opublikowano
Ja juz kupie od razu 2 din zeby pionka wsadzic z eks b5

czekam na foty z operacji.

Opublikowano

Nosb dawaj foty i opis w dziale Moja a4 :bicz3: :decayed:

Kupił go tak tanio,że auto jeszcze się do tego nie nadaje :polew:
Opublikowano

nie mam zamiaru jeździć nawet z CB. Chyba jako jedyny nie maiłem go na zlocie

tez jechałem bez CB :wink4:

Opublikowano

Żeby nie było w T4 cb jest :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Gili trafiles w sedno :wink4:

Opublikowano

Mam troche inne cele i potrzeby

Ładujesz kompresor czy swap na inny motor?

Opublikowano

Gili trafiles w sedno :wink4:

:) :)
Opublikowano
  • Autor

2,7T na razie z mojej B5 bedzie .

Opublikowano

Gili trafiles w sedno :wink4:

wyreza go tak ze szczena opadnie :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 11:58_________________________________________________

2,7T na razie z mojej B5 bedzie .

na razie? :mysli: myslisz nad czymś innym?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.