Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi wczoraj też silniczek zamarzł było -17 i spryski nie działają ale płyn miałem jeszcze letni wiec się nie dziwie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja do letniego dolalem litr koncentratu i jest git nawet przy -15 :evil:

Opublikowano

Co myślicie o takim czymś czy to będzie pasować

Przedni zderzak s-line

listwy s-line

Tylny zderzak S4

Opublikowano

jak dla mnie to dobre rozwiązanie. Generalnie to mam wrażenie, że oryginalny tylni zderzak s-line jest przekombinowany w B6 :thumbdown:

ale to tylko moje zdanie :decayed:

Opublikowano

Co myślicie o takim czymś czy to będzie pasować

Przedni zderzak s-line

listwy s-line

Tylny zderzak S4

srednio, bo tylni zderzak S4 to jedna calosc, a przedni bedziesz mial podzielony na 2 czesci... jak dla mnie taki mix slabo wyglada.

albo S-line, albo S4.

zalozylbym komplet S-line, bo TDI do zderzakow S4 srednio pasuje...

Opublikowano

Napisane nigdzie nie ma że to TDI pod maskę nikt nie będzie zaglądał :decayed:

Dla mnie zderzak tylny S4 wygląda :kox: ale przedni ładniejszy S-line no tylko nie wiem czy to będzie pasować jako tako

No i jeszcze jedno znaleźć zderzak S4 przedni kompletny w dobrych pieniądzach to nie taka prosta sprawa :gwizdanie:

Opublikowano

Napisane nigdzie nie ma że to TDI pod maskę nikt nie będzie zaglądał :decayed:

ja będę po Rzeszowie rozpowiadał że masz "dizla" :evil:

virus, co to masz zamiar rezać w swoim ? :chytry:

Opublikowano

Rezam cały czas coś nowego teraz przyszła pora na dokładki :naughty:

Opublikowano

Napisane nigdzie nie ma że to TDI pod maskę nikt nie będzie zaglądał :decayed:

Dla mnie zderzak tylny S4 wygląda :kox: ale przedni ładniejszy S-line no tylko nie wiem czy to będzie pasować jako tako

No i jeszcze jedno znaleźć zderzak S4 przedni kompletny w dobrych pieniądzach to nie taka prosta sprawa :gwizdanie:

Zastanów się dobrze - pakiet S4 i diesel pod maską potrafią doprowadzić do załamania nerwowego.

Mamy taki jeden przypadek - kolega Cristoforo (z B5 Battalion).

Opublikowano

bez przesady Cuber miał TDi z body S4-piękne auto

image.jpg

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________przedni zderzak S4 jest :sick3: dlatego trzeba założyć S line przód i tył ale tylne wytłoczenie trzeba wyróżnić jakoś

Opublikowano

No mial body S4, ja tez mialem nawet przed nim, ale S-line ma wiecej charakteru...

Opublikowano

to już sam nie wiem tył z s4 mi się podoba jest kozacki ale co z resztą :gwizdanie:

Opublikowano

Przedni zderzak robi robotę, ale progi dolne s line są za delikatne moim zdaniem. Wszystko kwestia gustu :decayed:

ale S-line ma wiecej charakteru...

Opublikowano

Dla mnie w tym kolorze tył wygląda :kox: :kox: :kox:

I pewnie trzeba będzie założyć body S4, czyli wszystko żeby to miało smak

s4park.jpg

Opublikowano

Dla mnie w tym kolorze tył wygląda :kox: :kox: :kox:

I pewnie trzeba będzie założyć body S4, czyli wszystko żeby to miało smak

s4park.jpg

najgorzej jest z dorwaniem zderzaka na tył... no i jego ewentualną ceną :disgust:

Opublikowano

przednie są (ok 1700pln) ale tylnego chyba jeszcze nie widziałm :confused4:

Opublikowano

Napisane nigdzie nie ma że to TDI pod maskę nikt nie będzie zaglądał :decayed:

Dla mnie zderzak tylny S4 wygląda :kox: ale przedni ładniejszy S-line no tylko nie wiem czy to będzie pasować jako tako

No i jeszcze jedno znaleźć zderzak S4 przedni kompletny w dobrych pieniądzach to nie taka prosta sprawa :gwizdanie:

Zastanów się dobrze - pakiet S4 i diesel pod maską potrafią doprowadzić do załamania nerwowego.

Mamy taki jeden przypadek - kolega Cristoforo (z B5 Battalion).

Cristo,nigdy nie dokończył swojego auta.. :)
Opublikowano

Co do zderzaka tylnego to już kupiony w stanie idealnym :kox:

I pewnie zdecyduje się na przedni z S4 i listwy boczne

Opublikowano

za ile wyrwałeś jeżęli można zapytać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.