Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma parcie na szkło :polew:

oczywiśćie żart WRC :cool1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grześ a dlaczego dwa razy wkleiłeś :gwizdanie: popraw

spoko :) u mnie net jest slaby i idzie i idzie i czasem tak jest

Opublikowano

Grześ a dlaczego dwa razy wkleiłeś :gwizdanie: popraw

spoko :) u mnie net jest slaby i idzie i idzie i czasem tak jest

to chyba jednak forum zamula bo też mi przycina :gwizdanie:

Opublikowano

jak sie wyciaga przyciski z climatronica :mysli: nie chce nic polamac ( oczywiacie mam juz zdjeety panel ) :decayed:

Opublikowano

A myślałem że to u mnie tak zamula

Ja jednej wymieniłem wycieraczki na NOWE a drugiej zamówiłem nówki laczki zimowe :naughty:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:33_________________________________________________Mam do sprzedania nowe ory.dywaniki gumowe czarne do przodu :)

Opublikowano

Grzesiek a ten włącznik to od czego? Pasuje P&P?

Opublikowano

A ja jedną Niunie umyje i wysprzątam. Na mikołaja Niech ma.

Opublikowano

Grzesiek a ten włącznik to od czego? Pasuje P&P?

od VW 3C8 941 431 A wersja Mexico :wink4: trzeba zmienic wtyke i poprzekladac piny :blink:

Opublikowano

do mojej w końcu przyjechały rski :kox: :kox: a i może ją wymyję-jak dzxięn prezentów to niech ma a i pogoda na to pozwala dzisiaj.

Opublikowano

Grzesiek a ten włącznik to od czego? Pasuje P&P?

od VW 3C8 941 431 A wersja Mexico :wink4: trzeba zmienic wtyke i poprzekladac piny :blink:

MEXICO :gwizdanie:
Opublikowano

Dobra pany mamy logo :

divf.jpg

Ustalmy ze wiadomo pisac moze kazdy o wszystkim :)

Ale co do dywizjonowcow beda pewne wymagania ;) Odpada seryjne autko :) Jakies modyfikacje widoczne + watek w moja A4 , i bedzie tworzona lista ;)

Jesli sobie ktos zyczy zamowimy naklejki ;):hi: :hi:

Może byś tak chociaż polskie znaki walnął w tym pierwszym poście ? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam czasu na pierdoly :D:kox:

Opublikowano

ja Danielowi się alt skończył to i polskich znaków nie będzie :decayed:

Opublikowano
Ale co do dywizjonowcow beda pewne wymagania

dywaniki z tesco i nakladki na pedały wystarcza?

Opublikowano

Wg nie masz nic zmienione.

Opublikowano
Wg nie masz nic zmienione.

no seria :tongue4:

Opublikowano

Nie mam czasu na pierdoly :D:kox:

Opublikowano

Wg nie masz nic zmienione.

zmienione jeszcze nie ale zakupione już jest nie od razu Rzym zbudowali jeszcze kilka dni i będzie wszystko zakładane :thumbdown:

Wg nie masz nic zmienione.

no seria :tongue4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:08_________________________________________________Mała aktualizacja tematu. Zakupionych zostało trochę gratów, zakładane będzie wszystko pewnie na święta jak będe w kraju.

Dodatkowo zakładany z pomocą klubowego kolegi będzie tempomat i manetka z obsługą FIS

Uczmy się czytać ze zrozumieniem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.