Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie chromy na soczewce itp zostana. Bo bylaby przesada auto i tak bedzie czarne ze wszystkimi elementami ( lusterka , chromy dookola szyb , grill ). Pozatym ty masz bialy kolor i tu fajnie pasuje a u mnie by lamp nie bylo widac :) Wiec zostawie ten chromik na soczewce :):good:

Jak lusterka i ramki wokol szym masz w chromie to jak najbardziej chrom w soczewce powinnien zostac- tez tak mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscf0025k.th.jpg

Poszlo w czarna polmatową strukture ( wyglada jak czarny plastik chropowaty ) . Zastanawiam sie czy wciagac tez w ten kolor ten szary element i czy zostawic polmat szorstki czy czarny polysk jednak.

Nosb, mam pytanie, lampy chce pomalować podobno z tym że raczej pójdę w połysk.. Tą "płetwę" zostawiasz pomalowaną a resztę wkładu już nie ? Czy będziesz malował teraz całość ? Bo dosyć dziwnie to kontrastuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta tez bedzie czarna czy polysk czy polmat jeszcze przekminiam :) [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:33_________________________________________________Powiedzcie mi czy jest jakis inny motyw na uciszenie komputerka od swiatel niz rezystory ? Mozna wogole ta funkcje wylaczyc w piz*u ? Srednio mi sie to przyda a chce wrzucic troche zarowke led do auta i nie widza mi sie bezsensowne grzejace sie i zrace prad rezystory. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canbusy są innym wyjściem, ja własnie zamówiłem canbusy do rejestracji, zobaczymy czy zdadzą egzamin... A co do rezystorków to ja akurat z przodu mam na postojówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscf0053o.th.jpg

dscf0055u.th.jpg

Calkiem calkiem ta strukturka ... Zastanawiam sie czy tak zostawic czy ejdnak polysk :)

Zaraz obadam temat canbusow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta tez bedzie czarna czy polysk czy polmat jeszcze przekminiam :) [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:33_________________________________________________Powiedzcie mi czy jest jakis inny motyw na uciszenie komputerka od swiatel niz rezystory ? Mozna wogole ta funkcje wylaczyc w piz*u ? Srednio mi sie to przyda a chce wrzucic troche zarowke led do auta i nie widza mi sie bezsensowne grzejace sie i zrace prad rezystory. :thumbdown:

ta funkcja jest zdaje sie w module komfortu. Musialbys zastosowac chyba najubozszy modul- w nim tego nie ma , ale to glupi pomysl, bo on nie ma wielu przydatnych funkcji komfortowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się wyłączyć sprawdzanie żarówek :wink4: vag kanał 09 i kodowanie długie i tak odznaczasz co ma sprawdzać. Sam osobiście tego nie wyłączałem ale ponoć działa :decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________

Reszta tez bedzie czarna czy polysk czy polmat jeszcze przekminiam :) [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:33_________________________________________________Powiedzcie mi czy jest jakis inny motyw na uciszenie komputerka od swiatel niz rezystory ? Mozna wogole ta funkcje wylaczyc w piz*u ? Srednio mi sie to przyda a chce wrzucic troche zarowke led do auta i nie widza mi sie bezsensowne grzejace sie i zrace prad rezystory. :thumbdown:

ta funkcja jest zdaje sie w module komfortu. Musialbys zastosowac chyba najubozszy modul- w nim tego nie ma , ale to glupi pomysl, bo on nie ma wielu przydatnych funkcji komfortowych.

nic nie trzeba wymieniać w każdym to się da wyłączyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1373961823led.jpg

troche pozno ale prezent pod choinke bedzie :decayed:

moze wpadna do srody i sie zamontuje do 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak myslalem ze powinno dac sie to wylaczyc programowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo :kwasny: 570

Tuning tec jest drogi w Krakowie i rzeczy mają na zamówienie bo jak chciałem kupić u nich ledy to powiedzieli mi 599zł i 3-4 tygodnie czekania to ich wyśmiałem, poprzednie ledy u nich kupiłem i więcej tam zakupu nie zrobię, nowe ledy kupiłem za 399zł i 2 dni czekałem od Warszawskiej firmy.

Także jak macie tam coś kupować to upewnijcie się dokładnie czy gdzie indziej w PL nie ma taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ich pelno na ebay.de :gwizdanie: - http://cgi.ebay.de/DEPO-LED-RUCKLEUCHTEN-ROT-WEISS-AUDI-A4-8E-Limo-/130468346696?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e6084fb48 [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 13:30_________________________________________________Pablo dales 399zl za te same ledy co ma Magic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik to nie te same...

cleary zamówiłem

te co pokazałes na allegro chodza po 540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dales 399zl za te same ledy co ma Magic ?

jak on ma b5...

do b6 cleary najtaniej znalałem za 570... a w czestochowie 680 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik to nie te same...

cleary zamówiłem

te co pokazałes na allegro chodza po 540

Magic dales odp. cene wiec jest ok !

a nawet jak by byly tansze gdzies o 30 zl - to co to za pieniadze :decayed: 3 paczki fajek :polew:

Faje sa te lampiony :kox: tyz sobie takie kupie tylko przyciemniane :tongue4: ale najpierw wydech :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...