Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak z innej beczki...obok wylaczonego esp apli sie jeszcze jedna "ikona" widzialem ze w niektoryc "dizlach" tez jest u mnie nie zapala sie nigdy co ona oznacza??

u mnie to check... co jakiś czas wywala błąd przepływki

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i 13 division jest :tongue4:

On powinien byc nr 1

Opublikowano

a powinno to sie wogole kiedys zapalac...nie wiem np przy przekreceniu zaplonu albo cos?? bo ja jeszcze nidgy u siebie takiej kontrolki nie widzialem :mysli: jesli to jakis blad to niechce jej zobaczyc :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:59_________________________________________________BART-s ma szczesliwa 13 :naughty:

Opublikowano

Nie wiem jaka jest reguła jeśli chodzi o kontrolke check przy przekręceniu kluczyka, u mnie się nie pali. Ale przy teście kontrolek działa, więc nie wiem, pewnie niektórym się paliła a niektórym nie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 00:02_________________________________________________Może coś hardkorowego na nowy sezon?

luminousgreen.jpg

yellow.jpg

Opublikowano

Nie wiem jaka jest reguła jeśli chodzi o kontrolke check przy przekręceniu kluczyka, u mnie się nie pali. Ale przy teście kontrolek działa, więc nie wiem, pewnie niektórym się paliła a niektórym nie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 00:02_________________________________________________Może coś hardkorowego na nowy sezon?

luminousgreen.jpg

yellow.jpg

Zielone fajne ale jak szaleć to szaleć dawaj na różowo :naughty:

Opublikowano

Nie wiem jaka jest reguła jeśli chodzi o kontrolke check przy przekręceniu kluczyka, u mnie się nie pali. Ale przy teście kontrolek działa, więc nie wiem, pewnie niektórym się paliła a niektórym nie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 00:02_________________________________________________Może coś hardkorowego na nowy sezon?

luminousgreen.jpg

yellow.jpg

Zielone fajne ale jak szaleć to szaleć dawaj na różowo :naughty:

pink.jpg

Zbyt męskie jak dla mnie :naughty:

Opublikowano

Nie wiem jaka jest reguła jeśli chodzi o kontrolke check przy przekręceniu kluczyka, u mnie się nie pali. Ale przy teście kontrolek działa, więc nie wiem, pewnie niektórym się paliła a niektórym nie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 00:02_________________________________________________Może coś hardkorowego na nowy sezon?

luminousgreen.jpg

yellow.jpg

Zielone fajne ale jak szaleć to szaleć dawaj na różowo :naughty:

pink.jpg

Zbyt męskie jak dla mnie :naughty:

Robią wrażenie a poka jeszcze w czerwieni :cool1:

Opublikowano
red.jpg
Opublikowano

i 13 division jest :tongue4:

On powinien byc nr 1

BART-s ma szczesliwa 13 :naughty:

Nosb's Thirteen :decayed:

Opublikowano

a tak z innej beczki...obok wylaczonego esp apli sie jeszcze jedna "ikona" widzialem ze w niektoryc "dizlach" tez jest u mnie nie zapala sie nigdy co ona oznacza??

CHECK w AWX-ach nie zapala się przy przekręceniu stacyjki w rocznikach 2001-2003 dalej nie wiem u niektórych słyszałem że się zapala

Opublikowano

W 2004 AVF jest :)

Opublikowano

Pany potrzebuje jakis temat jak sie rozebrac konsole klimatronik itd

Chce załozyc 2 Dinowy kosz itd. sa jakeis foty?

Opublikowano

Musisz wyjac radyjko , climatronic i tunel ( bedziesz docinal :mysli: )

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142028.60

Jest tu pare obrazkow jak zdjac tunel itd.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113683.75

Opublikowano

climatronik mam 2 DIN

Opublikowano

Jak masz 2 DIN tu musisz jeszcze dociac mocowanie w tunelu , zeby ramka weszla ( mam do sprzedania caly tunel , ramka pod 2DIN :cool1: , popielniczka 2DIN , mocowanie pod tel. ) 300 pln :)

Opublikowano

ja mam wszystko... ramke koszyk i climatronic + lewe rece zeby to załozyc :naughty:

Opublikowano

No to przyjeżdżaj MAGIC :)

Opublikowano

red.jpg

Już w Twoim wątku pisałem, że ciemna czerwień fajnie pasuje do czarnego :good:

Opublikowano

Bart-S a ile zajęła by Tobie wymiana MCE?? w mojej B6?? bo mam takie które nie obsluguje spryskow lamp i chce wymienic a myślę, że sam nie dam rady

Opublikowano

red.jpg

Już w Twoim wątku pisałem, że ciemna czerwień fajnie pasuje do czarnego :good:

Reniu nasz VT master mógłbyś zerknąć?? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.